Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csinálnak magán úton...

Hol csinálnak magán úton amniocintézis vizsgálatot Budapesten?

Figyelt kérdés

Nincs TAJ kártyám (külföldön élek), viszont ez a vizsgálat szükségesség vált. A Maternityre járok, de ott 100 ezer ft plusz egy konzultáció előtte, ami 15000 ft. Nem kevés, ha valahol meg lehetne csináltatni olcsóbban az nagyon jó lenne, de hiába keresem, nem találok másik klinikát. Esetleg ha tud valaki valamit ossza meg velem. Köszönöm


Ps: nem tudom elkezdeni fizetni az TAJ-t... hosszú, hogy miért, de ez nem megoldás.



#amniocintézis
2013. febr. 5. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A Telkiben 170 :/


A Röbertet is megkérdezheted, hogy egyáltalán végeznek-e.

[link]


Nem lenne az egyszerűbb, ha felhívnád a SOTE-t, és megkérdeznéd, hogy mennyibe kerül, ha nincs TB-d?

2013. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az istenhegyi géndiagnosztikai központban is csinálnak.
2013. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ott csak CB-mintavétel van :/
2013. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az Istenhegyin csak chorionboholy van, de úgy néz ki, hogy az nem 100%-os eredményt ad, több a hibázás valószínűsége, valamint már ki is csúsztam az időből sajnos. :(


A Sote nem rossz ötlet, vagy a Bajcsy, mert azt olvasom, hogy mindenki oda megy ezzel.


Azért ha valaki tud esetleg valami tippet/árat még várom a válaszokat.

2013. febr. 5. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!