Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai 4d uh a...

A 12. heti genetikai 4d uh a Hepinetnel (Peterfy korhazban) hasi, vagy huvelyi?

Figyelt kérdés
Csak hogy tudjam mire keszuljek. Koszonom a segitseget.
2013. febr. 6. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nam a Péterfyben voltam, de a Hepinetnél, s hasi.
2013. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hat, en is igy gondoltam, mar csak azert is, mert tok profi gepuk van ott, raadasul 4d, hat csak hasi lesz mar akkor. :)

Pedig annyira eszembe volt megkerdezni, mikor kertem az idopontot, aztan meg jol elfelejtettem. Ez mar a terhessegi "hulyeseg" :)

2013. febr. 6. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ott csináltattam hasi de telt hólyaggal kell menni a vizsgálatra.
2013. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi, ez tenyleg hasznos info volt. Mondjuk meg nem tudom, hogy fogom megoldani, hogy ne pisiljem ossze magam, de valahogy majdcsak lesz :) Meg mindig jobb mint a huvelyi a hatrahajlo mehem miatt, ugy meg tudnak kinozni a dokik, hogy ures holyaggal is osszepisilem magam :)

Meg annyit kerdezhetek, hogy elvileg az van a honlapra irva, hogy lesz dvd felvetel is. Tenyleg adnak? Vagy csak ha viszek dvd?

Bocs a hulye kerdesekert.

2013. febr. 6. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

a Hepinetnél hasi uh-val vizsgálnak.

Igen, adnak dvd-t, nem kell vinned semmit.

Kapsz majd egy dvd felvételt magáról az uhról egy másik dvd-t a képekkel amit az uh közben rögzítenek, plusz egyet ki is választhatsz, amit aztán kinyomtatnak neked fotópapírra.

2013. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!