Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok ajánlani nagyon jó,...

Tudnátok ajánlani nagyon jó, nem túl drága, nem pénzéhes szülész/nőgyógyászt aki a Szt. Imre kórházban dolgozik?

Figyelt kérdés
Érdről járnék "hozzá", tehát olyan lenne a jó, aki minnél közelebb van... ill. budai oldalon.

#nőgyogyasz #szülész- #Szt. Imre kórház
2013. febr. 5. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mért pont a Szent Imrébe ?

Én is érdi vagyok

2013. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, érdembe nem tudok válaszolni, de megkérdezhetem, hogy mikorra vagy kiírva? Én is érdi vagyok
2013. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

dr. Zsigmond Tamás


normális rendes kicsit olyan lassú víz partot mos típus de alapos és kedves ha kérdezel akkor alaposan válaszol és bármit meg lehet kérdezni tőle

nem volt bajom vele


a Fehérvári úti szakrendelőben van rendelése és a Szent Imrében lehet nála szülni

2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ja én csak a terhesgondozásra kértem fel

de véletlen pont akkor volt ügyeletes mikor szültem :-)

2013. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha a Zsigán múlik, ma nincs a kezemben a gyerekem...

én nem tudom őt ajánlani

az pedig, hogy nem pénzéhes... az első találkozáskor, amikor engem meg sem vizsgált, csak a kórház folyosóján megbeszéltük, hogy ő lesz a fogadott orvosom azt mondta, hogy 8e Ft volt ez a beszélgetés.

2013. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most vagyok a 10.hét körül, egyenlőre a budai Kapás u-i rendelőintézetbe járok egy dokihoz, akit ismerős ajánlott, ő viszont a Semmelweis 2.sz szülészeti klinikán doki... igazából az ottani dokikkal nem lenne gond, nem amúgy nem szimpi maga a szülészeti-nőgyógyászati osztály és a környék... Meg igazából a Tétényi út, ahol a Szt. Imre van, az közelebb is lenne Érdről és sok jót hallottam magáról a szülészeti osztályról.
2013. febr. 5. 18:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az elsőt a Sote II-n szültem, nekem meg onnan vannak jó tapasztalataim, úgy ,hogy nem volt orvosom. 2 barátnőm 2 hónapja szült a Szent Imrébe, mert mostmár oda tartozunk, de annyira nem volt jó élményük. Én a most csak azért fogok felfogadni orvost, hogy a Sotén szülhessek !
2013. febr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi volt a gond a Szt. Imrével, és mi volt a jó a 2.sz SOTE-val?
2013. febr. 6. 10:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi félelemérzetem nem volt ott (császárom volt), mindenki annyira kedves volt, 12 napot voltam bent, minden osztályon aranyosak voltak, tájékoztattak, segítettek, foglalkoztak velem, biztonságban éreztem magam, mert nagyon jól felszerelt kórház, itt mentették meg azt a koraszülöttet, aki 800 grammal született, oktató kórház is, úgyhogy ha tanítják is, akkor gondolom értenek hozzá.


A szent Imrébe barátnőm kislányát elvitték 1 napra, azt sem tudta miért, pedig mindig ment kérdezni, nem tudta mért kap injekciót a fejébe a gyerek, le akarták nyúlni a kismama csomagokat amik járnak, csak ő mondta ,hogy ez jár, így adták oda, az apa itt nem lehet bent a vajúdásnál ,csak a szülésnél, nem kapott, sem pelenkát az itt töltött napokra.Másik barátnőm gyerekének adtak vizet, úgy, hogy direkt kérte, hogy ne adjanak neki, mert már 60 ml-ket evett a gyerek, és csak 15 percre tolta vissza, amég elment vércukor mérésre, dehát ők nem hallgatják,hogy sír, inkább betömik a száját!

Úgyhogy nekem nem szimpatikus !

2013. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szandrus,


köszi az infókat, megfontolom még ezt a doki cserét, igazából nincs bajom vele, csak ahogy írtam, azt gondoltam jobb lenne a Szt. Imre, amiről eddig csak azt hallottam, hogy mennyire "baba-mama barát" kórház. De nekem nagyon fontos, hogy majd az apuci végig velem legyen, tehát ha már a vajúdásnál nem engedik be, abből az gáááz...

A János kórház ebből a szempontból meg nagyon nyitott, ott az volt a zavaró, hogy egyáltalán nem volt kontrollálva a látogatási idő és létszám, volt akit egy egész hadsereg rohamozott meg a szobában... Viszont jó volt, hogy szinte reggeltől estig ott lehetett a férjem és senki nem szólt, hogy mikor megy már haza... Viszont a közös fürdő rész iszonyú dzsuva, bár folyton takarítják, de a zuhanyzó borzalmas... De leginkább az ottani dokim miatt váltok... Minden szépen zajlott a szülés körül, csak a 6 hetes kontrollon nem vizsgált meg alaposan, 2 perc után mindent rendben talált, említettem neki még a folyásomat is, arra csak legyintett és ugyanazt a kúpot írta, amit terhességem alatt... de mindig mondtam, hogy nem használ, majd elkérte a szokásos 12e Ft...Ezután 1 héttel később, itt Érden mentem el a szakrendelőbe, csak a folyás miatt, hogy tenyésztés csináljanak, erre rögtön mikroszkóppal kezdett vizsgálni és 2 perc után talált sarjszövetet... No erre megijedtem, mert azt mondta, hogy ez okozhat több problémát, lehet, hogy ki kellene vágni... Ekkor telefonáltam körbe már babás barátnőimet, hogy gyorsan ajánljanak valami jó doki... Így kerültem a Kapás u.-ba ehhez a jelenlegihez és ez végül rendesen foglalkozott velem, és a 2sz. klinikán meg is műtöttek...

Bocsi, ezt a kis történetet asszem muszáj volt leírnom, hogy én is jobban lássak :-))


Szóval akkor asszem maradok is nála :-)

2013. febr. 6. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!