Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire egyértelmű hogy...

Mennyire egyértelmű hogy babát vár? Hány hetesnek néznéd?

Figyelt kérdés

[link]


köszi!


2013. febr. 6. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

az, h valaki, akivel most találkozol (tehát vagy felszínes az ismeretség vagy egyáltalán nem ismer) nem kérdez rá, h mikor érkezik a baba, nem jelenti azt, h nem is veszi észre. ez egy akkora pocak, h tuti mindenki konstatálja, h terhes vagy. főleg, mert amúgy vékony a testalkatod. én sem mindig hozom szóba,ha babát vár, akivel beszélgetek. mert szerintem néha nem adekvát és amúgy meg tök egyértelmű, felesleges volna szóbeli megerősítést kérni arról, ami szabad szemmel is jól látható :)


amúgy tényleg nincs nagy pocakod a "korához" képest, de azt azért ne hidd, h nem veszik észre

2013. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

oké :) köszi a válaszokat !!! :)


csak féltem azt hiszik hogy disznóölésen voltam és jól belaktam ott :DDDD

2013. febr. 6. 17:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ekkora hasam van, csak lejjebb (20 hetes vagyok). Észreveszik, szerintem nálad is. Én sem szoktam feltétlen rákérdezni másnál, mert egyrészt ciki, ha tévedek, másrészt, aki nem áll olyan közel hozzám, és nem ő mondja a hírt, azzal szemben bizalmaskodásnak érezném.
2013. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon csinos vagy! Nekem kb. 9-10 hetesen volt ekkora, pedig én sem híztam, mondjuk 6. baba.
2013. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm !!!


gartulálok a babákhoz !! :))

2013. febr. 7. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!