Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 12 hetes uh de...

Arri001 kérdése:

Ma voltam 12 hetes uh de 4d-sen, és kérdeztem h fiú e vagy lány? és egyértelmű választ nem adott annyitt mondott h vmi két csikot lát ami lányra utal, biztos h lány lessz e? (mert kisfiút szerettünk volna) volt akinek ilyet mondtak és közbe fiú volt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Az első gyermekünknél a 23. hétig lányt mondtak. Ekkor mentünk 4d-re ott egyből megmondták, hogy fiú és tényleg az is lett. :)


Most a másodiknál, a 14. héten voltunk 4D-n, akkor lányt mondtak és az is lesz.


Hát, nem tudom. 4d-n azért elég pontosan meg tudják mondani a baba nemét. Igaz még elég pici a tietek.

2012. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én is nemrég voltam 12 hetes uh-n ami 4D-s volt.én direkt nem kérdeztem rá a nemére..de azt mondta a doki h van sejtése..szeretném-e tudni..erre majd mondta h kislány.

az asszisztens utána mondta h ha magától mondja a doki h mit lát akkor valószínű h az is lesz..de mivel Te rákérdeztél és nem mondta tutira..így sztem még lehet fiú a kislányból!:)

2012. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki előre mondta a 12 hetesen, hogy ha látja se fogja mondani, mert még nem megbízható ilyen korban. Következő UH 21 hetesen volt, és akkor mondta a doki, hogy picilány :)
2012. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva volt. A 20. hétig fiút mondtak (van már két fiam), majd a genetikain változott és kislány lett. Azóta 5x erősítették meg. :)


32 hkm

2012. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok


ma voltam uh-n 15 hetes vagyok és már nem kislány hanem kisfiú:D már nem tudom h mit gondoljak :) még mutatta a kukiját is.de a 12. héten meg azt mondták h hűlt helye a kukinak:)

2012. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó neked:) Remélem nekem is ezt mondják még van két hetem a 16. heti vizsgálatig addig nem is megyek sohova nem erőltetem.
2012. szept. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!