Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen krémet, olajat ajánloto...

Milyen krémet, olajat ajánlotok a hasamra a csíkok megelőzésére?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, ami könnyen felszívódik, nem marad zsíros utána órákig a bőröm. A zselés babaolajtól ragadós marad a bőröm, vagy beszívódik?
2009. szept. 4. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mandulaolaj, babaolaj, olivaolaj, körömvirágkrém.

Van a dm-nek babylove terméke, ami erre való.

De igazából ezekkel 100%-osan megelőzni nem tudod, csak csökkenteni a kialakulás lehetőségét.

Van, aki nem keni semmivel, mégsem reped, van aki magára kenhet mindent, akkor is csíkos lesz.

2009. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően mindegy , mert a csíkok kialakulása hajlam kérdése. Én semmit nem használtam, és egy csíkom sincs...
2009. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem - főleg első terhességnél, ha az embernek még nincs tapasztalaat - , mindent megtesz azért, hogy ne is legyenek terhességi csíkjai. Valóban hajlam kérdése a dolog, de legalább tudom, ha előjönnek a csíkok annak ellenére is, hogy kenegettem magam, akkor azért tettem valamit az ellen, hogy ne legyen. Én a babylove-ot használom, kb 900ft a Dm-ben és egy hónapig bőven elég. Most a Rossmann -ban volt akciós egy krém, szintén 900 ft-ért, nem próbáltam, csk ajánlották, hogy terhességi csíkok megelőzésére, kezelésére való.
2009. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem várok csodát, csak elég száraz a bőröm, tehát ha nem is a csíkokra, de egyébként is jót tesz. Csak amit eddig itthon kipróbáltam testápolókat, úgy érzetem, hogy rátapad valamennyire a hálóingem, kényelmetlen volt, nem szívta be teljesen a bőröm.
2009. szept. 4. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó minőségű OLIVAOLAJ.
2009. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!