Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek a babonákban? Szerinte...

Hisztek a babonákban? Szerintetek van valóság alapjuk?

Figyelt kérdés
Pl hogy nem szabad nagyon korán baba ruhát és baba cuccokat venni mert baj lesz a babával.Vagy nem szabad azt kívánni h fiú legyen mert lány lesz.Hogy nem szabad nagyon akarni mert nem jön össze a kisbaba..stb..
2009. szept. 4. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy nagy igazságot Neked!

Ha hiszel benne, akkor úgy is lesz! Ha nem akkor nincs jelentősége.

2009. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszek a babonákban, szerintem semmi alapja nincs. Vettem babaruhát, babás könyveket stb., amikor az első ultrahangos felvételt megláttam és gyönyörű 13 hónapos kisfiam van! :)

azt, hogy fiút vagy lányt szeretnél teljesen mindegy. első körben nagyon lányt akarta, de a világ összes kincséért, lányáért nem adnám a fiam :)A férjedtől kapott anyag a döntő a nemben. van amivel tudod befolyásolni a nemet, de nem úgy ha csak gondolsz rá :)

2009. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és a kínai foggantatási naptárral mi a helyzet? van akinek bevált?és pl télleg fia v lánya lett?:)
2009. szept. 4. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszek. Főleg ilyen negatív dologban. Amiben hiszel azt bevonzod, szokták mondani és így is van. Pozitív gondolkodás. Ha bármi történne, nem azért mert vett az ember babaruhát ill. készül és várja a babáját.


Azokban sem hogy ha ezt-azt kívánom kisfiú/kislány lesz, vagy a pocak formája ilyen akkor fiú...stb. Ez mind csak azért lett mert régen nem tudták megmondani hogy milyen nemű babát vár a kismama és valamivel általánosítani kellett ami a nők felére lehet igaz de a másikra nem.

Nekem fiús pocim van de kislányunk lesz. A poci alkat kérdése és nem a gyerek neméé.


Azért mondják hogy nem szabad nagyon akarni, mert az ember annyira rágörcsöl és stresszes lesz hogy esetleg elzáródik a petevezeték (ismerősöméknél pont ez volt) vagy csak az ideg miatt nem jön össze, nem babona miatt.


Mindenkinek nyugodt szép babavárást kívánok!

35 hetes kismama

2009. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, nekem és a barátnőmnek is a kínai naptár fiút mondott, és kislányunk lesz.
2009. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2009. szept. 4. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg lányt mondott és 9 hetes gyönyörű kisfiam van :)

És a 18. héttől vásároltam Neki.

2009. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kínai naptár, ingamódszer stb. lótúrót sem ér. Kisfiút mondott mindegyik és kislány érkezik egy hónapon belül. Baba cuccokat a 16. héttől vásárolok, amikor még nem is tudtam, milyen nemű lesz, általános színekben vettem a ruhácskákat. Én nem vagyok babonás, de ha valaki hinni akar benne, az úgyis fog. Boldog babavárást!
2009. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!