Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek a terhességi babonákba...

Hisztek a terhességi babonákban? Minden hülyeségen felkapom a fejem, ami a terhességi babonákról szól, főleg a rosszakat és attól félek velem is megeshet. Ti is hiper érzékenyek lettetek mindenre? 20 hetes mama

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően tojok a babonákra,a terhességire meg főleg!

A frászt kapom az ilyenektől, hogy ne okozz magadnak fájdalmat mert meglátszika babán, meg ha beütöd magad az is, meg mindenféle baromságok...

Ne idegesítsd magad ilyeneken!

Én a rossz terhes-sztorikat is meghallgatom, mert egy részükből levonhatok hasznos tanulságot, és nem jut eszembe, hogy jaj, velem is ez fog történni.

Fő a pozitív hozzáállás!

Minden jót neked! 31 hetes

2009. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Szia!Én terhességeim alatt is,meg most is hiszek az ilyen dolgokban!Nem kell magadra venni,amit mondanak,ne is képzeld azt,hogy veled történhet ilyen.Ezek a dolgok pozitiv hozzáállással és egy kis lazasággal elkerülhetők.Nálad nem lesz semmi gond,te csak törődj a hasadban levő kis élettel és élvezd a terhességed minden csodás pillanatát!
2009. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!