Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám érzi azt hoyg szeretem...

A babám érzi azt hoyg szeretem őt? Ugy értve hogy termelődik e valami féle boldogság hormon ami által érzi hogy szeretjük ét és örülünk neki?

Figyelt kérdés
érez valami féle külömbséget egy olyan baba akire nagyon vártak és vágytak és pl egy olyan aki ugymondd csak besikerült,nem kivánt baba?
2013. febr. 8. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem megérzi a stresz által kiváltott hormont és a boldogság hormont is amit akár akkor is átérez a baba ha szerelmeskedtek valamely szinten megérzi
2013. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiaim is "besikerültek", de a kezdeti ijedtség/stressz után ugyanúgy nagyon vártuk őket, mint bárki más. Nem hiszem, hogy különbség lenne a kettő között.
2013. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es nem az ilyen esetekre értettem,besikerült de megtartottátok és nagyon örültetek neki a végén szerintem,nem?én az olyan anyákra értettem pl 15-16 évesen teherbe esnek,azt sem tudják hogy titkolják illetve hogy szabaduljanak meg tőlle,erre értettem,az a baba megérzi?!
2013. febr. 8. 10:48
 4/6 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem a babukámat és sokszor gondolok rá hogy vajon érzi milyen boldog vagyok hogy ő a pocakomban van?! :)
2013. febr. 8. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megérzi. Azt mondják, hogy ha sokat idegeskedünk terhesség alatt, akkor később a baba ingerültebb, sírósabb lesz. Erre nálunk volt is a családban példa. Ez alapján azt is meg kell éreznie, ha nagyon boldog vagy, "átérzi" az örömödet.
2013. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl van misztifikálva. Van 4 gyerekem, az utolsó terhességet nem akartam, sírtam hogy nem kell, aztán kiderült, hogy ikrek. Ennek ellenére nagyon nyugodt babák. A lányom, aíkit mindennél jobban akartunk, ő pedig nagyon sírós volt. Semmi összefüggés nincs.
2013. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!