Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség eleji mellfájdalom...

A terhesség eleji mellfájdalom minden napszakban azonos?

Figyelt kérdés

tapasztalatokat kérek: reggel , este, napközben egyforma?

Pontosan hogy és hol fájt nektek?

Mikor éreztétek először.

Köszönöm



2013. jan. 4. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhesség legelején még a kimaradt előtt 1 héttel kb csak este éreztem kis szúrkálást a mellemben. Kimaradt mensi után erősebb lett de még mindig főleg csak este. Pontosan nem tudom hanyadik héttől, de még mindig a terhesség elején már napközben is erősen éreztem... utána már reggel is. Most 14 hetesen nem napszakfüggő, enyhült a mellfájdalom de néha-néha azért érzem.
2013. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem kimondottan fáj, csak egy kicsit feszül, meg tapintásra érzékeny. napszakonként nem változik, inkább bizonyos ingerekre reagál (érthető módon). pl ha egy kicsit durvább törülközővel törlöm.
2013. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És le tudnátok írni milyen jellegű érzetű fájdalom? És a mell melyik része?köszönöm
2013. jan. 5. 00:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem már az elején is izomlázszerű volt a fájdalom, főleg a mell oldalain a hónalj fele. Később az egész mellem néha olyan volt mintha le akarna szakadni. Amúgy nekem a mellbimbóim elkezdenek bizseregni ha egy jó zenét hallok amitől libabőrös leszek vagy a terhességem leges legelején bizonyos ételekre bizsergett a mellbimbóm.
2013. jan. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Határozottan nem egyforma intenzitással fájt!Volt amikor erősen,volt amikor enyhén,volt amikor nem is éreztem.Főleg alul és oldalt fájt,olyan feszülős,szúrkálós érzés volt.De nem tart a terhesség végéig!Nekem a 11.héttől már nem fáj.
2013. jan. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!