Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen mennyit érzitek/ére...

18 hetesen mennyit érzitek/éreztétek a babát mocorogni? Előfordul, hogy csak reggel érzek egy-egy rúgást, majd este egykettőt és többet nem. Úgy aggódom. Mozgolódást nem érzek csak a rugásokat.

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak!Én 18 hetesen nem is éreztem a babám mozgását!A 20. héttől éreztem ritkán, úgy ahogy te!De aztán szép lassan ahogy nőtt a baba a mocorgás is nőt, sőt a rúgásai is!Néha a bordáimon táncolt!
2009. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy ha érzem, akkor érzem. Erre ez a kis szaros a frászt hozza rám, hogy pl. csak egy-egy alkalommal rug belém. :) Nagyoön aggódós vagyok és sokat is szeretnék. :) Köszi a válaszod!
2009. dec. 17. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én kb másfél hete érzem a mocorgását,de azt azóta mindennap.Viszont a rúgásokat nem nagyon,eddig csak 3at kaptam,vagyis ennyi tünt fel:-)))Sokszor van hogy figyelgetem,és sehol semmi,aztán kb 5-10 perc múlva elkezdi csikizni a tenyerem,olyan mintha tudná hogy anya itt van:-)))Érdekes volt hogy mocorgott rendesen a tenyerem alatt,apának odatettem a kezét,és egyből abbahagyta.Te tudod már a babád nemét?
2009. dec. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok.10 napja éreztem először a babót. Azóta is érzem de össze-vissza. Szóval van amikor reggel jobban, van hogy este. Van, hogy olyan remegés szerűt érzek pár másodpercig, van hogy csak egy "bökést".Olyan is volt már, hogy du.-tól egyáltalán nem éreztem másnap de.-ig. Meg is ijedtem. Szerintem nem mindig egyforma intenzitással mozog és ezért nem érezzük olykor.

18+1km

2009. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én az első rúgásokat 18+5 hetesen éreztem először, előtte csak motoszkált, simogatott. Amikor elkezdett rúgni is, akkor néha csak naponta egyszer vagy csak 2 naponta éreztem az elején. Ne aggódj, amikor erősödik, akkor egyre sűrűbben fogod érezni. Sokan a 18. héten még nem is érzik.
2009. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18.1 hetes vagyok, és 14 napja érzem hogy mozog, a védőnő azt mondta, hogy mindennap kell éreznem, én általában reggel, és estefelé érzem, és valamikor délután is, de nem sokáig. Tegnap voltam uh, és tudom hogy minden rendben van vele.
2009. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18 hetesen egyik nap éreztem, másnap nem, napok kimaradtak. Aztán a 21. héten rúgott egy nagyot, és azóta minden nap érzem, egyre erősödnek a rúgásai és a mozdulatait is jobban ki tudom venni. Műár azt is éreztem, amikor teljesen megfordult.

28 hetes km.

2009. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi kismamik, látom nem egyedül vagyok így. Én kövérebb vagyok, ill. a hasam zsírosabb és elöl tapad a lepény, tehát a simogatások kimaradtak, vagy van rugás, vagy nincs. Kedden voltam a védőnőnél azt mondta, hogy nagyon mocorog, egya pillanat nyugta nincs. Ezt azzal a kütyüvel való hallgatáskor mondta...
2009. dec. 18. 11:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, és nem, nem tudom, a 16. heti uh-on össze volt zárva a kis lába. Holnap megyünk a genetikaira, az 4d-s, hátha terpeszt egyet. :) Ti tudjátok?
2009. dec. 18. 11:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia,én kérdeztem tudod e a nemét.Mi is elmentünk egy 4dre 16+5hetesen,de össze zárta Ő is a kis lábát,igy nem tudtuk meg a nemét.Tegnap voltam genetikai uhn és ott megkérdezte a dokinő hogy kiváncsi vagyok e?Hát az voltam és kislányunk lesz:-)))))Megirod majd ha megtudod?
2009. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!