Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ~Halvany rozsaszin folyas par...

~Halvany rozsaszin folyas par napja a terhesseg 7-ik heteben. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Fajdalom nincs, csak a termeszetes folyasom szine kisse rozsaszines lett az utobbi napokban. Mitol lehet ez?
2013. febr. 8. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
irány a doki.
2013. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem most lenne a mensed ideje? amúgy én is dokihoz mennék. inkább nézzen meg feleslegesen minthogy késő legyen.
2013. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a mensim ideje januar 24-e korul volt... rakerestem a google-on, azt irjak a legtobb helyen hogy normalis ez a fajta szin mivel az nemiszervunkhoz a terhessegkor tobb ver aramlik es ez szinezheti a normal folyasunk szinet... /csak kivancsi vagyok masnak volt-e ilyen tapasztalata. Nekem az elso terhessegemnel nem.
2013. febr. 8. 19:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nekem sem volt ilyen problémám, de a rózsaszínből, barna, majd piros lett majd missed ab. Sajnos nem gondoltam volna, mert az első terhességemnél semmi gondom nem volt. Pedig én azonnal orvoshoz mentem.
2013. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ilyen az elet... csak a legjobbakat tudjuk remelni, majd megirom mi lett a vegeredmeny ha erdekel..
2013. febr. 8. 19:50
 6/13 anonim ***** válasza:
orvos mindenképp! írj majd, hogy mi volt, drukkolok!
2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött előző terhességnél, missed ab lett belőle :(
2013. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt teljes letargiába zuhannál és bepánikolnál, elmondom, nekem is volt ilyen, a terhesség 6. és 7. hetében. Mindkétszer voltam kórházban, és közölték semmi baj. A 8. héten jelentkeztem a védőnőnél, aki elmondta, hogy ez teljesen normális, azt jelenti, hogy az embrionális és az anyai vérkeringés összekapcsolódik, és ez megbontja az anya vérkeringést a méhben, emiatt van maszatolás a terhesség korai szakaszában. Nem kell megijedni, rögtön a legrosszabbra gondolni, de okos, ha beszélsz az orvosoddal. Egyébként én MagneB6-ot és egy Rutascorbin nevű vitaminkeveréket kaptam, ami erősíti a erek falát. És minden a legnagyobb rendben, már 12 hetesek vagyunk, mozog, él és virul. :) Szóval, a rózsaszín folyás nem feltétlenül a vetélés jele.
2013. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg írd meg, remélem minden rendben van. A legjobbakat!
2013. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen a dokitól kell megkérdezned!
2013. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!