Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökzsinór duplán a nyaki...

Köldökzsinór duplán a nyaki szögletben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt uh-n, megjegyzésként a leletemre írták, hogy köldökzsinór duplán a nyaki szögletben, és most még mindig ott volt. A doki azt mondta, hogy "majd szülésnél meglátjuk, hogy mi lesz" és hogy "nyugi, a köldökzsinór hosszú". Viszont 2 hete, és most már méginkább azon "görcsölök", hogy mi van, ha emiatt császár lesz belőle. Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen, mi lett a szülés kimenetele? És volt akinek természetes szülésnek indult, aztán hasonló oknál fogva mégis császár lett? Mégis mikor döntik el, hogy akkor inkább császár lesz a rendes szülés helyett? Bocs a sok kérdésért, de sajnos már ilyeneken is el kell gondolkoznom...
2013. febr. 8. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam minden rendbe volt szülésig. Aztán 2 perces fájásoknál, hirtelen leesett a szívhang, és kifelé nem akart jönni a babám. Azonnal császározott a dokim, kiderült a nyakán volt a köldökzsinór. Annyira nem kell félni a császáros szüléstől, nem olyan vészes, ki lehet bírni. A sima szülés akkor fáj, a császáros utána.
2013. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak a nyaka és a válla volt betekeredve a zsinórba.

Annyi szerencsém volt,hogy elfolyt a magzatvizem mert különben lehet észre se vették/vettük volna és ott hal meg a hasamban:-((34.hetes voltam még csak),mert így rögtön meg ultrahangoztak.

Rátettek gépre és ott már nagyon rossz volt a szívhangja a babámnak ezért nem variáltak rögtön császározni vittek.

Koraszülés lett belőle,de inkább mint valami tragédia,legalábbis az én esetemben.

2013. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 9. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!