Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Lelki köldökzsinór című...

A Lelki köldökzsinór című könyvet olvasta valaki? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

igen,még az első babámmal.

imádtam,kedvenc kismama könyvem:)

2012. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen beállítottságú vagy...

Én megvettem, az első 100 oldalt el is olvastam, voltak benne érdekes dolgok...

Azt gondoltam nagy naívan, hogy ez majd hozzásegít, hogy beszélgetni tudjak a babámmal a pocakban, de inkább arra hegyezte ki, hogy menj el szakemberhez pszichoanalízisre, ha át akarod élni...

A könyv többi részében pedig anyukák mesélik el a történetüket arról, hogy milyen volt a kapcsolatfelvétel a kicsivel...és hát, hittem is, meg nem is...nekem sajnos már sok volt amiket mondtak, túl "mesés"...

Úgyhogy végig sem olvastam...


Mindezt úgy mondom, hogy hiszem, hogy lehet beszélgetni velük, és végül találtam is egy meditációs gyakorlatot, amivel végig beszélgettem is a kislányommal a pocakomban...

2012. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pont most olvasom.

Vannak benne érdekes dolgok, és tányleg az a léneg, hogy ha át akarod élni, menj egy kapcsolatanalízisre. Én még nem döntöttem, lehet, hogy ki fogom próbálni.

Néhány barátnőmnek már bejött.

2012. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is olvastam, rettenetesen tetszett. Habár nekem is az volt vele a problémám, hogy nem tudok kapcsolatanalízisre eljárni. Egyrészt messze vagyok Pesttől, másrészt gondolom horror összeg. Viszont nagyon vágynék én is a kapcsolat felvételre a babával. :)
2012. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

én egyszer tudtam elmenni a doktor úrhoz többször nem,mert messze lakom.

Ettől függetlenül találtam más meditációs módokat és nekem sikerült a kapcsolatfelvétel a babámmal.A nevét is megmondta pl.

Nekem nagyon tetszett a könyv és jó volt mások élményeit olvasni:)

2012. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!