Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok hőemelkedésem...

10 hetes vagyok hőemelkedésem van 37 Mit szabad csak hűtőfürdőt, gyógyszert semmilyet sem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Homeopátia napjainkba.

Töltsd le. Ez egy könyv.

2013. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha pont 37 vagy, az normális! terhesség alatt megemelkedik a testhő, mert a babának melegere van szüksége. nehogy hűtsd magad!!!!
2013. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen remélem nem emelkedik mert beteg vagyok , orrdugulás, köhögés, sajnos mondta a patikus hogy sok sok citromos tea, kislányom megfertözött.
2013. febr. 8. 21:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ha csak 37 a testhőmérsékleted, akkor az még nem baj, az teljesen normális. Amennyiben 38-ig felmegy, akkor egy Algopyrint be szabad venni, de mihamarabb menj el orvoshoz!


Jobbulást és boldog babavárást!

2013. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 37 fok normális terhesség alatt. Ha emelkedne, akkor Panadol!
2013. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmú gyógyszert lehet, de kezdetnek jó a hűtőfürdő. De 37 foknál még nem kell.
2013. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az első 3 hónapban semmi gyógyszer!! még panadol sem!! én is 10 hetes vagyok, a múlt héten én is beteg voltam. 37,2 volt a hőemelkedésem. Vettem oscillococcinum-ot és rengeteg teát ittam. Két nap alatt elmúlt!
2013. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Ha valaki lázas, akkor mindenképpen kell a gyógyszer, még az első harmadban is! A láz sokkal többet árthat (ismeresk olyat, aki a láztól vetélt el, de a baba fejlődésében is okozhat komoly gondokat a láz), mint a megfelelő hatóanyagú gyógyszer. A Panadol szedhető, ha nagyon szükséges. Ez a genetikusok és nőgyógyászok egyöntetű véleménye.
2013. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Itt szó sincs lázról. A lázat mindenképp kezelni kell, de nekem az a benyomásom, hogy a kérdező láz nélkül is gyógyszerezne, ezért hangsúlyoztam ki, ha nem muszáj ne szedjen be semmit... De ugye mindenki maga tudja. Annyi az olyan kismama, aki alig várja hogy gyereke legyen, aztán meg arra nem képes, hogy terhesen ne aludjon együtt a kutyájával...
2013. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam minden áron gyógyszert bevenni , én csak azt kérdeztem hogy hőemelkedésem van és lehet e bevenni gyógyszert , de írták 37 az még normális , 9 én viszont volt lázam egy szem coldrexet vettem be mert az ülőfürdő nem vitte le a lázam max csak 5p-e , a kórház azt mondta ha nincs itthon algopyrin akkor a coldrexet 1 db bevehetek. Kedves utolsó.
2013. febr. 18. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!