Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy közöljem anyával, hogy...

Hogy közöljem anyával, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg.Még 17 éves vagyok,ezért kell neki elmondanom.

De nem tudom,hogyan.Sosem volt köztünk igazi "anya-lánya" kapcsolat.Ráadásul nagyon régimódi és bármiről próbáltam vele eddig beszélni,csak veszekedés lett a vége.



2013. febr. 9. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ne kertelj, hanem mond meg neki egyenesen az igazat. ne legyen nagy körítése a dolognak, mert az csak bajt szül. Persze a kérdés az hogy meg akarod vagy akarjátok tartani, vagy el szeretnéd , szeretnétek vetetni.
2013. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát első sorban jó lenne ha a párod is melletted lenne mikor beszélsz anyukáddal és ő is biztatná hogy minden rendben lesz. meg akarjátok tartani ?
2013. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom megtartani és attól tartok,hogy anya nem fogja aláírni a szükséges papírokat.

A barátomat nem ismeri(vagyis ismeri,de nem úgy,mint a páromat).Ezért akarom inkább egyedül elmondani neki.

2013. febr. 9. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Ööööö.. nem értem, nem a "párod"az apa, hanem egy barátod?



Amúgy ülj le vele, mondd el hogy mi van.... mivel kiskorú vagy és a te eltartásod mellett egy pici babát nem biztos hogy be tud vállalni, akkor ha nem utasítja el pl. vallási okból az abortuszt, akkor alá fog írni bármit. Persze lehet, hogy előtte lesz egy kis balhé, de hát én se dicsérném meg a tini lányomat.De minél előbb beszélj vele, nehogy kicsússz az időből.

2013. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem: az anya ismeri a srácot, de nem tudja, hogy a lánya összejött vele.
2013. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4 vagyok, már értem mit írtál!!!! Szóval nem tudja, hogy a fiúd.

Bocsi, már tiszta.

2013. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 16 éves lányom van.

Ha beleképzelem magam az anyukád helyzetébe, teljesen mindegy, hogy kezdesz hozzá, így is úgy is dobnék egy hátast!

Ezt nem lehet jól elővezetni, nincs rá jó megoldás, egyszerűen el kell mondanod, és minél előbb, hogy ki ne csússzatok az időből.


Nekem, ha a lányom jönne ezzel, biztosan kellene pár óra vagy nap, hogy feldolgozzam a hallottakat, függetlenül attól, hogy milyen a viszonyunk és mennyire vagyok maradi vagy sem.


Hajrá, ne várj!

Ja, szerintem az mindegy ebben szituációban, hogy ki az apa, jobb ha egyedül állsz anyukád elé. Legalább is jobban örülnék neki.

2013. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Apukáddal nem tudsz beszélni? Ő nem lenne megértőbb? Vele is aláirathatod mivel ő is az egyik gondviselőd. Egyébként meg nem hiszem hogy 17 évesen rád fognak kényszeríteni egy babát.
2013. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ülj le Vele négyszemközt, és mond el Neki korrekten, körítés, kertelés nélkül. De arra készülj fel, hogy biztosan nagyon ki fog borulni.

Ha nem szeretnéd ha nem szeretnéd megtartani, akkor pedig minnél előbb, hogy legyen elég idő elintézni a papírokat.

A Családvédelmi szolgálatnál 2x kell megjelenni,és minimum 3 nap kell hogy elteljen a két megjelenés között.

Vérkép,vércsoport,és ellenanyagszűrést is kell csináltatnod laborban, erre a nőgyógyász ad beutalót. Viszont laborja válogatja mennyi idő alatt készül el. Van ahol 1 nap, van ahol 1 hét. Ezzel is számolj. És azzal, hogy nagykorú gondviselőnek (apa,v. anya) mindenhol jelen kell lennie. A műtétnél is. Csak Ő írhatja alá a beleegyező nyilatkozatokat.

2013. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális kapcsolatban nincs olyan, hogy az egyik fél tudta nélkül hoznak döntést bármilyen ügyben. Én nem szeretem az ilyen tanácsokat. Ha ő megértőbb talán a tálalásban tudna neki segíteni de semmi képen sem a műtét elintézésében.

Viszont én szerintem jobb egyszerre letudni a dolgot.

2013. febr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!