Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen lehet terhességi...

14 hetesen lehet terhességi jel a légszomj? Az elmúlt pár napban sokszor úgy érzem mintha nem lenne elég levegőm és sóhajtás jellegű nagy levegőket kell vennem, elég sűrűn.

Figyelt kérdés
Bár még csak 14 hetes vagyok, a baba nagyobb egy héttel. Lehet ez már ennyire korán terhességi jel, vagy valami baj lehet?? Félek, hogy nem kap elég oxigént a kicsi.
2009. szept. 5. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet tünet, nekem is volt ; de nyugi , a baba ettől nem kap kevesebb oxigént! A helyzet pont fordítva van: a véred mennyisége megnövekszik a baba miatt, ez az egész szervezetre hatással van, így a tüdődre is. Jóval több oxigént kell előállítania , és ezt a kapacitást valahogy fizikailag kell kiviteleznie. (lsd.több légvétel) Ha viszont nagyon erős lenne a légszomj, szinte már fojtogató, azt feltétlen mondd el a nődokidnak, védőnődnek!!!

2009. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt két hétig fuldokoltam a 14. héttől, a dokim azt mondta ez nem jelent semmit, és ahogy jött el is múlt. Kellemetlen érzés- én nagyon utáltam- de kitartás.
2009. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon furcsa érzes, de hát úgy tűnik ez ezzel jár. Amíg a babuci jól van és növöget nem bánok semmit.
2009. szept. 6. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!