Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki 6-7 honapos...

Volt valaki 6-7 honapos terhesen nagyszabású koncerten?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én, 7 hónaposan, ne nevess, SP koncert volt, de a nagylánnyal muszáj volt menni. A végén volt autogrammosztás, tömegnyomor, rengeteg tini, ahogy kell (bár én sem vagyok nagyon idős...)... Persze sorba kellett állni aláírásért. Lányom előbb sorra került, én mögötte álltam kicsivel. Igyekeztem én is kikerülni végre, odaértem SP elé, néz rám, mit írjon, mondom, én nem kérek, köszi... Csak jussak ki végre...:)
2013. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj most megnyugtattál. Én áprilisban fogom menni Beyonce koncertre de ülő hely lesz, úgyh talán nem lesz tömeg nyomor! De akkor a zaj és semmi egyéb nem ártott a picinek?!?!?
2013. febr. 9. 17:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan voltam a Simply Red koncerten 3 éve, a tömeg ellenére nagyon élveztük.
2013. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok, semmi baja sem lett, nyugi :)


Kedves utolsó! A 3 és fél évvel ezelőtti Kapcsolat koncertről beszélsz? Azon volt Siply Red :) Én is ott voltam :)

2013. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az volt :-)
2013. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam csajok!!! Es minden rendben ment. Kar volt izgulni
2013. ápr. 25. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, na látod, semmi gond nem lett :)
2013. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!