Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+6 hetes terhes vagyok...

5+6 hetes terhes vagyok 3mm-es petezsákkal. Valóban még tarthat a beágyazódás, mert tegnap óta barna folyásom van?

Figyelt kérdés
Ma bementünk az ügyeletre ahol azt mondták normális ez a barnázás. Ugyanakkor a ultrahangos doki nagyon negatív volt, mert csak 3mm a petezsák. Mondtam pedig neki, hogy a peteérés 3 hete és 2 napja volt. A saját dokim csütörtökön még petezsákot sem látott. Félek, hogy barnázok és nem adtak semmit, meg h kicsi a petezsák. Volt valakivel már hasonló? Ráadásul pcos vagyok...nagyon nehezen jutottunk el idáig is.
2013. febr. 10. 15:17
 1/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
beágyazódásnak ez késői, szerintem progeszteront kellene szedned, próbáld meg valahogy kierőszakolni hogy írjanak fel neked, minél hamarabb.
2013. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is erről lehet szó. Nagyon aggódok. Holnap elmegyek valahogy a saját orvosomhoz a kórházba. Ez a mai nap nagyon rossz élmény volt.
2013. febr. 10. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Már régesrég beágyazódott a babád! Ne izgulj! Holnap viszont (reggel, ez legyen az első dolgod, jelents az napra beteget vagy bármi, de ezt intézd el!!!) azonnal írass magadnak progeszteront (Utrogestant szoktak ilyenkor).

Valószínűleg semmi baj, csak jelez a tested hogy jól jönne neki egy kis kívülről bevitt progeszteron is:-) Nyugi:-)

De azért intézd el ezt holnap!

2013. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Ma délben a klinikán úgy megszenvesztettek az uh-val, hogy rettentő heves görcseim lettek estére, ráadásul erősebb lett a folyás. Úgy kiborultam, hogy bementünk a Jánosba. Egy nagyon lelkiismeretes dokihoz kerültem, kaptam utrogestant is. Már kezdek jobban lenni, a petezsák 3.6 mm. Bízakodok és pihenek. Mindenkinek jó egészséget kívánok.
2013. febr. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!