Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Malnalevel tea kerdes. Mikor...

Malnalevel tea kerdes. Mikor kezdjem inni?

Figyelt kérdés
Legkesobb a 38. heten beinditjak a szulest es szeretnek rasegiteni a gyors szulesre.1. babamnal 37. hettol ittam vedonoi javasatra, de keves volt az ido mert csak 1 hetig ittam es mar szultem is.Szerintetek most mikor kezdjem, ha tudom, hogy a 36 es 38. het kozott meg fog szuletni a babam?
2013. febr. 10. 22:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hú de sajnálom.

Én is cukros voltam, de nekem azt mondták, ha a diéta nem lesz hatásos, akkor inzulint kapok majd. (Szerencsére nem kellett)

Nálatok nem kezelik inzulinnal a kismamákat?

És honnan tudják, hogy milyen súlyú a babád? Nálam szülés előtt bő fél kilót tévedett a mérés, és azt mondják, ez gyakori. Szülésznőm azt mondta, hogy egy kilós tévedéssel is találkozott már...

2013. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem sulyra nezik igazabol hanem fej es haskorfogatot neznek + combcsont hosszat.

De kezelik inzulinnal is, de a diabeteszes kismamak babai mindig nagyobban, igy nem indokolt, hogy tovabb maradjon.

Pont ma szult csaszarral egyik baratnom szinten terhessegi diabetesszel 38. heten 4300 grammos "kifiut" :)

2013. febr. 11. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!