Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+2 hetes vagyok és napok...

35+2 hetes vagyok és napok óta érzem, hogy feszíti a csontjaim odalent a baba. Szerinted?

Figyelt kérdés

2.baba

A méhszáj értékem 3100.

Mikor fáj veszek be magnéziumot (igen,nekem még nem állította le a doki,nem is bánom),lepihenek és lassan ugyan,de elmúlik.Aggódom nehogy hamarabb jöjjön a baba,mert ilyet az elsőnél nem éreztem.Éjjel is arra ébredtem,hogy fáj egy ponton és a baba is épp ott volt.Meg kellett forduljak,hogy elmúljon.Egy hét múlva megyek dokihoz.Szerintetek addig kibírom?A koraszüléstől rettegek de nagyon.



2013. febr. 11. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, én is szedem terhesség kezdetétöl a magnéziumot, és hasonlókat érzek már most, méhszáj rendben van, voltam dokinál azt mondta normális ne aggódjak és pihenjek!
2013. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert mozdulnak el a csontok. Nekem is volt ilyen, a doki mondta, hogy ezért.
2013. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nincs köze a méhszáj nyílásához!
2013. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!