Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha bevettem egy...

Nagy baj ha bevettem egy algoflexet tegnap előtt? Nagyon aggodom.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Azért raktam fel ezt a kérdést mert ma olvastam hogy milyen káros az algoflex nem is gondoltam volna és nagyon beparáztam.Nagyon fájt a fejem és nem használt a homeos bogyo hideg vizes borogatás jégzselé a homlokra szoval semmi és csak az volt itthon.

De 1 db ot vettem be aggodjak vagy nem lesz semmi?

kérlek irjatok.Köszi előre is.

Szerdán leszek 16 hetes.


2009. szept. 6. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1 szemtől semmi baj,de ha nagyon fáj a fejed akkor inkább fél szem rubophen.Én a nagyfiammal is azt vettem be ha nagyon nem bírtam,meg a mostani terhességem alatt is.
2009. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már nem fáj rögtön elmult tőle...azóta sem fáj kopp kopp.

Gondolom a fronttol volt de legközelebb akkor rubophent veszek be.vagy algopirint nem lehet?

2009. szept. 6. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

terhesen efferalgam a legbiztonságosabb, a betegtájékoztatóban az van, hogy rubophent sem szabad!!!

esetleg panadol, de azt is beszéld meg a dokiddal. efferalgam-ot lehet

1 szemtől szerintem semmi bajotok nem lesz

2009. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én nőgyógyászom az algopyrint javasolta fejfájásra, fel is írta nekem receptre. Nem tudom mi az algoflex és pyrin közti hatóanyag különbség, esetleg keress rá!

15 hetes km

2009. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én semmilyen gyógyszert nem szedtem a terhesség alatt, pedig az elején iszonyatosan migrénes voltam.

Nem ajánlottak semmi gyógyszert erre.

Nekem azt mondták, hogy ilyenkor igyak meg 1 nagy pohár hideg mentes ásványvizet fél vagy egész citrom levével.

Nem hiszitek el, de bevált, kb fél óra után kezdett kitisztulni a fejem, aztán el is múlt a fejfájásom.

Boldog babavárást!

25 km.

2009. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!