Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali, mélyen tapadó...

Mellső fali, mélyen tapadó lepény, nem túl jó, igaz?

Figyelt kérdés

Még csak 14 hetes vagyok, most utánanéztem, és nem sok jót olvastam erről a "helyzetről"!


Vélemény? Akinek ilyen volt, lett valami probléma?


2013. febr. 11. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nem lesz,a mellso fali egyaltalan nem gond (esetleg csaszarnal jobban kell vigyazniuk a dokiknak), ha nem a mehszajon van,csak melyen tapado,az a mehed novekedesevel feljebb fog kerulni,nekem is igy volt :) Szoval semmi gond nincs.:)
2013. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincsen vele. Nekem is ilyen van. A mélyen tapadó még csak rá sem lóg a méhszájra. Az előző terhességemnél rá is lógott a méhszájra, de még így sem lett gond, mert idővel "arrébb vándorolt", szülhettem simán! A mellsőfali lepény hátránya, hogy 2-3 héttel később érzed a baba mozgását (saját tapasztalat).
2013. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, mennyire mélyen van. Ha fedi a méhszájat, akkor sok komplikáció lehet. Nekem második babával csak a szélét érintette, így is vetélés/koraszülés veszélyben voltunk. De nem lett semmi gond, 41. héten, indítással szültem.
2013. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen van! És én a 10. héten pecsételtem is miatta, bár akkor még nem derült ki, hogy miért, csak utólag! Elvileg ez azt jelenti, hogy a hasad felőli részen tapadt meg a méhedben, a méhszájhoz közel a méhlepény! Ami alapjában nem okoz gondot, csak ha fedi a méhszájat!

De mivel még én is és te is fiatal terhesek vagyunk, így a méh növekedésével együtt vándorolni fog még a lepény is felfelé...

A következő ultrahangon már valószínűleg fentebb lesz... :D


15 hkm

2013. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 14.héten ez még nem mérvadó!


Abban az időben még nekem is ott volt, a 18 hetes uh-on pedig már teljesen jó helyen!

2013. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már nem lesz vele baj.

Nekem az elején rálógott a méhszájra, ettől picit vérezgettem. Később feljebb húzódott, és semmi gond nem volt.

2013. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Akkor nem parázok be, hanem reménykedek, h idővel feljebb megy!

Egyébként azt nem mondták, h a méhszájon van,csak azt h mélyen, de gondolom ez azt jelenti h nem messze tőle.....

2013. febr. 11. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, a széle elérte a méhszájat. Semmiről nem voltam letiltva, még 30 hetesen is dolgoztam. Szerencsére a végére feljebb ment, természetesen szültem. :-)
2013. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hetesen mellső falon, középtájt volt, 20 hetesen már a fundusban. Feljebb fog menni, ne aggódj. Ha gond van, az orvos úgyis mondaná.
2013. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. febr. 12. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!