Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mellső fali lepénye...

Akinek mellső fali lepénye van és az előző terhességnél hátsó fali lepénye volt érez valami különbséget?

Figyelt kérdés

#terhesség #mellső fali lepény #hátsó fali lepény
2013. febr. 1. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
állítólag nagyobb lesz a pocak !
2013. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességem mellső fali, a 2. hátsó fali, most meg megint mellső. Én nem érzek különbséget.
2013. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első terhesség mellső fali(később kezdett látszani és később éreztem a babát) míg a 2. hátsó fali volt...de lehet hogy csak azért volt különbség ezekben mert már 2. baba....szóval ezt nem lehet így megállapítani..
2013. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél hátsó, most mellső. Semmi különbséget nem érzek. Előbb éreztem mozogni 2 héttel, mint az elsőt.
2013. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első terhességemnél hátsó fali,most mellső fali lepényem van.most jóval elöbb éreztem a fiam,mint annó.a hasam kisebb mint az első terhességem alatt,pedig többet híztam már eddig.viszont a baba kevesebbet mozog most.mindkettő fiú.
2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állítólag a mellső fali lepénynél később érezni a baba mozgását. Hát nekem az elsőnél mellsőfali volt és 16 hetesen éreztem, a másodiknál hátsó fali és 17 hetesen. Úgyhogy ez szerintem csak ilyen babona valahogy. Méretben nem volt különbség a hasamat illetően (pedig a babák között 1 kg volt méretben)
2013. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Először hátsó fali lepényem volt, most mellső.Kevesebb magzatmozgást érzek, főleg a köldök alatti részen, ahol kb a lepény lehet.
2013. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-ból négyszer hátsó fali, kétszer mellső. Annyi a különbség, hogy mellső falival kb. 2-3 héttel lehet érezni a baba mozgását.
2013. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mármint 2-3 héttel később! Bocsi.
2013. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!