Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csináljátok meg a...

Mikor csináljátok meg a babszobát, hány hetesen? Amikor már teljesen kész lesz.29 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 08:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és jó szülést kívánok!nem tartom kmorainak épp inkább én úgy lennék nyugodt, ha már 33.hetesen meglenne a szoba.
2013. febr. 12. 09:36
 12/15 anonim ***** válasza:
én a ruhákkal voltam így. már 30 hetesen kimostam -vasaltam. tudom, h. korai, de jól esett megcsinálni, és nyugodt vagyok, h. nem lesz kapkodás, ha korábban kikívánkozna a lurkó. a 38. héten ujra megcsinálom,ha addig nem lesz kint, nehogy porosak legyenek.
2013. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!


32 hetes vagyok és még semmi nincs a babaszobából. Faljavítás, tapétázás, dekorálás, bútorok berakása stb... minden vissza van még. Ha minden jól megy akkor 2 héten belül nekiállunk, elvileg egy hétvége alatt készen leszünk vele. Én jobban örültem volna ha a 32. hétre minden kész van, de sajnos nem úgy alakult...

Ha kész a babaszoba akkor nekiállok mosni, vasalni, így a friss ruhákat mindjárt szekrénybe tudom rakni.

Kórházi cuccaimból 1-2 dolog hiányzik csak, 1-2 héten belül összekészítem, bár a védőnőm már most nagyon sopánkodik, hogy még nincs kész a pakkom... :)

32hkm

2013. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 frászkarikaborsó ***** válasza:
3 hónapos a kisfiam de még nem érzem úgy hogy teljesen kész van. Még akarok egy falvédőt meg némi dekorációt :) egyébként az alap dolgokkal kb a szülésre lettünk kész, nem hamarabb :) és 38 hetesen szültem.
2013. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak az ágy volt meg, anyukámék vettek meg mindent , amikor mi bent voltunk a kórházban. Nekem olyan keményedéseim voltak, hogy nem volt erőm felállni sem az ágyból az utolsó hetekben.Örültem, ha a kórházi cuccot be tudtam csomagolni Most féléves a lányom és még mindig alakítgatom a szobát....egyébként ez pénztárca függő is sajnos. Hál Istennek kreativitással semmi gond, szóval ötlet mindig van és lassan el is készül. Ha úgy állsz anyagilag is és fizikailag is, akkor csináld meg a szobát. Sosem késő, de sosem korai! Jó babavárást!
2013. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!