Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babakocsit vennéd meg...

Melyik babakocsit vennéd meg inkább ezek közül?

Figyelt kérdés

A szín most nem érdekes, én sem zöldet szeretnék... Inkább a típusra értem a kérdést!

Nagyjából ugyanazt tudja a két kocsi, és ugyanannyi az eredeti áruk.

De mégis te melyiket választanád?

Pozitív, negatív vélemények is érdekelnek!! :-)



[link]



[link]


2013. febr. 12. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a zöld :)

A Kunert valamiért egy picit jobban tetszik. Nézegettem a tulajdonságaikat és hát nagyon hasonlóak.

2013. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a 2.-at választanám, nekem az masszívabbnak és minőségibbnek tűnik nem is beszélve arról hogy olcsóbb :-) de megnézném élőben is mert egy kép nagyon bepacsos tud lenni... boldog baba várást :-)
2013. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld ki mielőtt megveszed! Én már játam rosszul. Inkább vaterán vennék ilyen áron használtat, de minőségit, pl. bébé confort, abc, britax.
2013. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyiket sem!Rakás szar mind a kettő!

Lehet olcsó, de olyan is!

2013. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Kunert szebb, az jutott eszembe róla, hogy lágyabbak a vonásai :)

A kerekei jobbak.

Az Anmart néztem élőben, iszonyú nehéz és valszeg a Kunert is. Nem tudom, ez számít-e.

Aha, ultrakönnyű vázszerkezet. Ja, meg rá a többkilós "feltét" :)

Nézd meg élőben, ha lehet.

2013. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4. válaszoló!

Miért rakás szar?

2013. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az első volt, szerettük. Könnyű tolni, sok minden van hozzá, praktikus. Mondjuk nem éppen autóba való. De általában az ekkora kocsik amúgy sem.
2013. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a kettő közül nekem is a kunert tetszik jobban! :-) Az tényleg szebb és hát az ára is kedvezőbb, ami nem mellékes! Csak pont azt nem láttam még élőben. És látatlanban természetesen nem merném megrendelni! Nincs ötletetek hol tudnám megnézni? Melyik bababoltban ezen a hirdetőn kívül? (mert ez tőlünk elég messze van, de a környéken még nem láttam sehol!) Az másikat azt viszont igen, ki is próbáltam, egész jó kis kocsi, de kíváncsi lennék nagyon a kunert-re is!
2013. febr. 12. 21:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Hatalmas dögnehéz elfoglalja a csomagtartót, emelni egy rémálom. Ez tipikusan az a babakocsi ami még kicsi korban jó de a sportrészes időszakban ( 6 hótól felfelé) garantáltan az agyadra megy majd hogy ilyen nagy batár és lecseréled. Akkor meg megér 80 ezer ft-ot? Olcsó? Hát olcsónak nem nevezném azért...csatlakozom az előttem szólókhoz, tereptől függően vennék egy használt jané szettet, vagy bébéconfortot vagy quinny speedit mózessel (csak azért nem a buzzt írom mert az drágább de 80 ért király kis szettet lehet kifogni abból is mózessal hordival) pierre cardin Ps692-t, abc design comet s4, cobrát. Vagy ha nem ragaszkodsz a merev cserélhetős mózeshez akkor graco quattro tourt hordival.

Ha jobb a terep illetve városban használnád és szempont hogy kisebb és könnyebb legyen akkor chicco trio for me szettet vagy bébé confort loolát mózessel hordival.

Ezeket mind használtan persze.

2013. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt használja az egyik barátnőm.Nekik bevált nincs rá panasza. A Kunerttől viszont engem óva intett a bababoltban az eladó!hogy nagyon sok kocsit hoznak vissza azzal hogy meghajlik alul a váza.Nekem is van benne olyan ami tetszik de ez miatt lemondtam róla...
2013. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!