Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki a nem várt...

Volt olyan aki a nem várt elött teljesen olyan tüneteket produkált, hogy már azt hitte megjön neki, de mégse és babás volt?

Figyelt kérdés
petefészeknél méhnél szurkálás hajlat felső comb enyhe görcse esetleg?
2013. febr. 12. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,én végig biztos voltam abban,hogy meg fog jönni,nemvárt előtt egy héttel,ugy mint mindig,előjöttek a tünetek,tudtam hogy nincs baba,az volt fura mikor egy hetet késett....de akkor is tudtam,hogy ezek mensis görcsök,teszttel sem siettem.Pedig előző hónapban fel voltam szerelkezbe két doboz teszttel :)) CSak egyik reggel nagyon rosszul voltam,másnap teszteltem is pozitivat :) De szurkálás,görcs,mellbimbófájdalom,hiszti,fejfájás,minden ugy volt,ahogy azok előtt :) 10hkm
2013. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy írtad a kérdésbe!2 nap késés után hétfőn teszteltem extra erős pozit.Holnap megyek orvoshoz.
2013. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyan azok voltak a tüneteim mint amikor megjött, enyhe görcsölgetés, mellfájdalom, szurkálás. Aztán mivel türelmetlen voltam így nemvárt elött 3 nappal teszteltem és pozi lett. Utána is még hetekig azt hittem, hogy meg fog jönni, biztos voltam benne, de szerencsére nem jött, nem véreztem meg semmi.

32hkm

2013. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok és gratulálok a babához,sok egészséget és boldogságot,nekem 15-18közöttre van a nem várt,de nem merem megcsinálni a tesztet ennyi negativ után még :)
2013. febr. 13. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! A premenstruációs tünetek és a terhességi tünetek igen csak hasonlóak!
2013. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!