Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz szerű görcsök derékfáj...

Szintiatina kérdése:

Menzesz szerű görcsök derékfájással napi 2-szer 3-szor esetleg 4-szer, a nap bármelyik szakaszában szokott jelentkezni. + hasmenés. Már 5 napja ezeket a tüneteket érzem. Jóslók? Messze lehet még a szülés szerintetek?

Figyelt kérdés

Már tűkön ülök hogy mikor jön a kicsi lányunk :)

Amúgy 34 hetes vagyok :)



2013. febr. 10. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen ezek jóslók! De még ne akard hogy jöjjön a baba még korai lenne nagyon! 34+2hetesen ugyan ezek a panaszom volt csak egyszer már arra lettem figyelmes hogy rendszeressé vált! otthon 20percemként jött a keményedés annyira nem is fájt aztán mire beértünk a kórházba 5illetve 2perces lett a keményedés ami már fájt is! egyből nst tüdő érlelő meg egy csomó gyógyszer nekem és a babának is hogy ne jöjjön előbb! szóval várj még egy kicsit:-) én azóta is várom a babám úgy vissza tartották:-) üdv 38hetes kismama
2013. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, jóslók! De azért még legalább 3 hétig maradjon bent!
2013. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!