Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vagyok egy para anya...

Adri baba kérdése:

Nem vagyok egy para anya ezert nem olvasok nagyon etelekrol a terhesseg alatt, de egy baratnom mondta hogy nem ehetek camamber fele sajtot es ettem tegnap igaz 2 szeletet csak. Ugye nem lesz gond belole?

Figyelt kérdés
Legkozelebb inkabb olvasok elotte,de valoban nem tudtam
2013. febr. 13. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki azt mondja,hogy nem lehet penésszel érlelt dolgot enni,ilyen pl a téliszalámi,camembert sajt,márványsajt.Én megkérdeztem a védőnőt és a nőgyógyászom ők meg azt mondták,hogy szabad de csak mértékkel.Interneten is hasonló véleményekkel vannak,van aki szerint szabad,van aki szerint nem,én úgy gondolom,hogy jobb nem halálra tömni magunkat ezzel a sajtfélével,mert nem tudhatjuk lesz-e belőle probléma.2 szelettől még nem lesz semmi gond,ne aggódj!
2013. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom azert ez megnyugtato :)
2013. febr. 13. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
én a terhesség elején ettem,a védőnő szerint nem okoz bajt.heti egy doboz camambert megettem.utána olvastam hogy nem lehet stb és azóta nem,pedig úgy ennék már :)most 35 hetes vagyok és eddig minden rendben :)
2013. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ettem a terhességem elején, mert fogalmam sem volt róla, hogy nem szabad. Utólag olvastam én is, és eléggé aggódtam. Végül teljesen egészséges 3 éves fiam van:-)
2013. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!