Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ehetek abból amit...

Miért nem ehetek abból amit anya főz, most h van keresetem?

Figyelt kérdés

Anyukám nem engedi h egyek a főztjéből. Azt akarja főzzek magamra meg ugyis van saját keresetem. Én nem azért kezdem el dolgozni h főzzek magamra,hanem h legyen kis pénzem ruhákra meg bulira meg ilyenek. De anya meg azt akarja abból pénzből oldjam mega kajámat,ha lopok a kajából amit főzött akkor meg áll a bál.

16 éves vagyok egyébként és most kezdtem el 3 hónapja diákmunkázni. Egy hónapba kb 20-25 ezer ft jön össze és ebből kell főznöm magamra


2011. máj. 19. 16:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
90%
Hmm... anyád nem climaxol véletlenül?
2011. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég érdekes anyukád van. Én 27 éves vagyok, rendes, jól fizető állásom van, anyukám mégis kiugrik a bőréből, ha otthoni kaját eszek (otthon lakok még), amit ő főzött. Adok haza pénzt, de egyébként is örülne, ha otthon ennék, neki jól eső érzés.
2011. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon durva...Az oké, hogy a felnőtt életre akar nevelni, meg hogy beoszd a pénzed meg stb... De hát ennyit nem is lehet beosztani. És ha nem főznél akkor hagyná, hogy éhen halj???
2011. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
85%
O.O úristen :S:S
2011. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%
Milyen anya az ilyen? Iskolás vagy,16 éves,köteles eltartani,etetni téged.Nemhogy örülne,hogy az igényeidre,ruhák,bulik,stb. nem tőle kérsz,hanem megdolgozol érte.Hihetetlen.Elbeszélgetnék anyáddal szívesen,de azt nem tenné ki az ablakba...
2011. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
18%
mennyit eszel??? mert lehet hogyha elsorolod a kívánságaidat mikor boltba megy.......hát nem tudom.gondolom várja hogy megemlítsd hogy a lóvédból adsz egy kicsit a kívánságokra. de jobban jársz ha azt mondod hogy anyu megleplek vacsira ne főzz rendelek én pizzát.+fizetsz biztos jólesik neki.
2011. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

nem klimakszol sztem csak 40 éves,az nem késöbb van?

Azt mondja azért nem ehetek,mert az már sokba kerül ha én is eszek,mert kettő ember(ő és öcsém) kevesebbet eszik mint 3.

Mindig mikor szerettem volna vmi uj ruhát az volt a válasza h dolgozzak meg az áráért,és majd vesek magamnak,most meg h dolgozhatok és lenne is pénzem ruhákra akkor kaját kell belőle vennem.

Pedig apukám rám is fizeti a gyerektartást,meg kap anya utnnam is családipótlékot,nem értem miért nem engedi h egyek.

2011. máj. 19. 16:33
 8/64 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...

Tudod mit? Van egy ötletem!

Egyszer főzz magadnak valami nagyon extra kaját. Valami sült hús, kétféle köret, olyan desszert, hogy szinte megszólal, szóval érted, mire gondolok. Ülj le szépen az asztalhoz és gyetryafény mellet szép békésen kezdj e falatozni.

Tuti, hogy meg akarja majd kóstolni: ekkor szépen szólj rá, hogy az a tiéd, nem adsz belőle, főzzön magára.


Hidd el, hogy le fog esni az álla és meggondolja, mit mondjon.

2011. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
ez szánalmas... már bocsi, nem tudom milyen "anya" az ilyen -.-
2011. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kész, nap mint nap olyan sztorikat olvasok itt GYK-n amik még a legdurvább rémálmomban sem jutnának eszembe.
2011. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!