Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek megmutatta a doki a...

Nektek megmutatta a doki a szívhangot?

Figyelt kérdés
Nekem csak annyit mondott,hogy 8mm és van szívhang,de nem mutatta meg.Illetve azt mondta,hogy hat hetesnek felel meg.Én megnéztem a netes táblázatot,az 6+4et írt. Nem mondta a szülés várható időpontját se csak,hogy 12.héten menjek legközelebb.

2013. febr. 13. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem megmutatta, 6 hetes voltam.
2013. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szívhang hallgatás apával, ultrahang kép az albumba. De ez szerintem orvos függő, ilyenkor még nagyobb a vetélés esélye lehet nem akar hitegetni. (amiben azért igaza van) Bővel elég 12 hetesen megkapni az első képet róla amikor már biztos, hogy veletek marad.
2013. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gondolom SZTK-s doki. Nekem sem mutatott szívhangot, de még a bébit sem. Nem is igazán foglalkozott velem. Kérdeztem, mikor kapok kiskönyvet, mikor menjek védőnőhöz, és nevetve mondta, hogy azzal ráérek a 12. hét után is. Aztán a védőnő csodálkozott, hogy hozzá minél hamarabb kell menni. 14. héten mentem magándokihoz, azóta is hozzá járok, ég és föld a különbség...

30 hkm

2013. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én SZTK-s orvoshoz jártam ultrahangra. Előttem volt egy TV oda vetítette ki. Mindent elmagyarázott, megmutatott, apukát is lehet hozni. a 16. héten remekül elviccelődtek azon, hogy a doki szerint tiszteleg a baba. A nemét akkor nem tudta megmondani, mert nagyon nem mutatta magát a fiam. Képet és DVD-t is lehetett kérni. Még lemezt is adott, mert én újraírható DVD-t vittem, azt meg nem fogadta be a gépe.
2013. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem is hasonlóképpen volt. Bár konzultáltunk előtte és a nőgyógyászati ambulancián megvizsgált a kórházban, de a rendelésén a 7. hét végén csak megmutatta, képet adott, illetve elmondta, hogy ver a szíve. A 10. héten mutatta meg a monitoron, hogy ver a pici szíve, és akkor is adott képet. A 12. hetes genetikai UH-n hallottam először a kicsi szívhangját, itt én csináltam képet a babáról, illetve aznap a 4D-sen is hallhattunk a kis szívét. A szülés várható időpontját nekem a védőnő állapította meg a 8. héten.


Jó egészséget!

2013. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

SZTK-ban nem szokták bekapcsolni a hangot az elején.

Én is legelőször csak a 24. hetes UH-on hallhattam.

2013. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A védőnőhöz mennem kell,már be is jelentkeztem két hétre adtak időpontot.Én úgy gondolom,hogy ha azt mondta,hogy van szívhang,akkor csak igazat mond,mert ő látja a pici vérkeringését,amiből megállapítja...legalábbis úgy tudom.Egyébként SZTKs doki.:-)))
2013. febr. 13. 22:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig bekapcsolják a szívhangot :) Magándokihoz járok, de voltam már sztks UHn is, de ott is bekapcsolták, igaz kb 5 másodpercre, de bekapcsolta :)
2013. febr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én 16 hetes vagyok és eddig soha nem mutatta meg a szivhangot de azt látom mindig hogy ver a kis szive:)Én is sztk-ba járok!Ráadásul itt h aképet kérek 500 forintot kell fizetnem!Kórházba voltam ott egyböl mutatták a szivhangját és kérés nélkül adták a képeket is!:)
2013. febr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lues ***** válasza:
Én is SZTK-ba járok az első pillanattól fogva. Eddig mindig megmutatta a szívhangot a doki és a monitort is odafordította, hogy megmutassa a picurit. :) Sajnos most, a 12 hetes uh-n nem hallhattam a szívét, csak láthattam a monitoron, mert a doki sietett egy kicsit, mert szüléshez riasztották. Képet csak most kértem először. Védőnőhöz nekem is csak a 8-9. hét körül kellett mennem a kiskönyvért.
2013. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!