Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok! Aki az első 12 hétben...

Csajok! Aki az első 12 hétben volt felfázfa és nem írt ki neki semmit a doki, ti otthon mivel gyógyítottátok magatokat?!

Figyelt kérdés

Nekem pisilés után fáj csíp éget!

Tőzegáfonya nem használ sőt olyan mintha rosszabb is lenne vele! Iszom a kamilla teát az kicsit segít meg majd beleülök kamillateás vízbe, igaz nem forróba ahogy terhesség előtt csináltam!! 8. hétbe vagyok 4 hét még a 12. hétig addig nagy szenvedés lesz ha így marad sokáig!



2013. febr. 6. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
amiket leírtál azok a lehetőségek vannak, más nekem sem jut eszembe, nekem anno az első terhességnél adtak monural port az első 12 hétben nem lett semmi baja a fiamnak már iskolás,igazából ha nem kezelik szerintem ártalmasabb, mert fertőzés alakulhat ki, baktérium is lehet a vizeletben amit később nehezebb kiirtani,szerintem kérdezd meg az orvosod, meg a védőnő is megtudja nézni van e valami a vizeletedben
2013. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem írtak fel semmit a kamillás fürdö az nagyon jó.

ès ami nagyon fontos hogy rengeteget igyál. Minden órában 1 pohár folyadékot igyál meg. a lányeg hogy a holyagod tisztuljon folyamatosan, most ott vannak a baktériumok amik ha sok folyadékot iszol kitisztulnak, mert nem tudnak szaporodni. de ha keveset iszol akkor sokáig áll a pisi a holyagban ahol gyorsan szaporodnak, de ha folyamatosan ürül a hólyag akkor egyszer csak kipisileg az összeset, a köbbit meg leküzdi a szervezeted.

2013. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek, igyál sokat, legjobb ha citromos vizet iszol, az orvosom szerint a citrom lúgosítja a vizeletet, ami elöli a baktériumokat, a sok folyadék pedig segít átmosni a szervezetet, a baktériumok hamarabb kimosódnak. Legalább 2-3 l folyadék, de ilyenkor lehet több is, és gyakran menj pisilni is.

Nekem a 8. héten volt, és utána még a 17. héten egyszer, de nem lett semmi baj. A sok folyadék már 2 nap alatt megszüntette a csípő érzést, de ha nem javulsz 1-2 nap alatt, mindenképp keresd fel az orvost újból szerintem.

Gyógyulást!

2013. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tőzegáfonya és a napi 4 liter folyadék segített, hogy konkrétan melyik, azt nem tudom. Amikor kevesebbet ittam, visszajött a csípő érzés, de aztán egy szűk hét alatt teljesen elmúlt.
2013. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!