Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héten voltunk 4D uh-n,...

30. héten voltunk 4D uh-n, azt mondta a dokinő hogy 100% kislány lesz. Mi már ez alapján bevásároltunk 80 % rózsaszín ruhácskákat. Mennyire biztos ez az uh?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

30.héten már tuti biztos! nem nagyított rá a dokinéni, hogy ti is meggyőződjetek róla?

Az én kisfiamnak a fütyülője le is van fotózva. :-)

2008. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%-ig is bevásárolhatsz rózsaszínű ruhát!!És nevet is adhatsz neki!!
2008. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ránagyított, mutatta a kis punciját, bár mi sajna annyira nem vettük ki belőle hogy az az
2008. jún. 5. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azért azt mondanám, ha a kezedben lesz, akkor a biztos!!!!!!

Nekem volt ismerősöm, akinek a 4D-s kislányt mutatott és jó nagy kisfia született, és fordítva is történt már. És igen, 4D-s volt az uh és nem korán csináltatták, tehát elvileg lehetett látni .... van ilyen .... én is próbáltam beleélni magam abba, amit a doki mondott, de bennem azért van egy kis "kétely", ill. próbálom magam mindkét verzióhoz "szoktatni" ... hát vagy lány vagy fiú:-) de majd ha kint lesz, kiderül.

Sok boldogságot!

2008. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!