Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét. Erős szeméremcsonti...

32. hét. Erős szeméremcsonti fájdalom. Normális ez? Másnak is volt/van?

Figyelt kérdés

3. baba. Az előző várandósságok alatt nem emlékszem, hogy ennyire kellemetlen lett volna.

Ma éjjel nagyon fájt, amikor felébredtem a nagyobbak altatásából, és visszabicegtem a saját ágyamba.

Főleg olyankor érzem, amikor reggel felkelek, vagy ha fel kell kelnem a nagyobbakhoz éjjel. Szóval fekvőhelyzet után. Normális ez? Tényleg "csak" azért van, mert beékelődött a baba kicsi feje már a szülőcsatornához?

Másnak is fáj? És másnak is fekvőhelyzetben/utána felkelésnél?



2013. febr. 14. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Nekem is fájt,már sokkal hamarabb,mindkét terhességemnél.Nekem inkább este,gondolom addigra fáradt ki a szervezet,izmok stb.Volt hogy napközbe is fájt,pihenéstől mérséklődött.Bár a második terhességnél egy örökmozgó 3éves mellett erre nem sok esélyem volt :-)
2013. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam is ugyanez a helyzet!Iszonyatosan tud fájni,és nekem sem napközben,hanem éjszaka ha forgolódom,vagy ha kimegyek wc-re.Sokszor annyira fáj,hogy sírni tudnék!Mintha szét akarna lent szakadni mindenem!Nekem 4. babám,és én is a 3. terhességemnél éreztem ilyet először!Kitartást neked!!
2013. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 32 hetes vagyok, de nekem nem szokott fájni. első babás vagyok.
2013. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a 28. hét után többször fájtak lent a dolgok mindegyik terhességemnél! Normális!
2013. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!