Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának, ha már...

Árthat a babának, ha már nagyon éhes vagyok, de még legalább 4-5 óráig nem tudok sem enni, sem inni és ezt napi szinten?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az evés nem gond, de az ivás miatt lehetnek gondok. Miért nem tudsz enni/inni?
2013. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ártana tekintve hogy pl. éjjel sem eszünk 8-9 órán át úgyhogy nem hiszem hogy ez magát a babát megviselné. Téged annál jobban mert gondolom ha éhséget érzel akkor leeshet a vércukrod, elájulhatsz stb. ami KÖZVETVE már a babának se jó, de miért alakul így hogy 4-5 órán át nem ehetsz? Munka miatt vagy miért?
2013. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok az ivást nem is figyeltem, igen az nagyobb gond talán mint az "éhezés".
2013. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha hullámvasutat játszik a vércukorszinted, az a babára is hatással lesz. Napi szinten pláne. Nincs olyan munkahely, ahol nem lehet inni legalább, ha enni nem is. Narancslé (hozzáadott cukor nélkül) szénhidrátban is megadja ami hiányzik és folyadékban is. 2dl-es, szívószálas. Egy wc-ben is meg tudod inni. Ez nem kifogás.
2013. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sokat vagyok egyedül munkában, és nem hagyhatom el a pályámat. (Vendéglátás) Ott viszont nem lehet enni és inni, mert meglátja a vendég. Általában műszak elején megvan a kajaszünetem és utána max egyszer tudok elmenni mosdóba, de akkor is úgy, hogy siessek vissza.
2013. febr. 15. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
4es válaszoló!Sajnos én sem tudtam sem enni sem inni a munkahelyemen, volt h műszak vége előtt ami 12 órás volt 1 órával mehettem fel a szünetemre, addig pl wcre sem mehettem ki mert kígyózott a sor a pénztáraknál!Pénztárba pedig tilos enni és inni is!Ez van sajnos ilyen világot élünk, ha szólni mertél repültél!Én emiatt is mentem táppénzre 6 hetes koromtól fogva mert nem bírtam ki 11 órát pisilés nélkül!
2013. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én éjszaka mindig korgó gyomorral kelek pisilni de nem eszem mert fáradt vagyok:)Úgyhogy olyankor minimum 8 órán át nem eszem.
2013. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Inni azért iszom.Hozzáteszem világ életemben vendéglátóztam. Dolgoztam puccos szállodában is de inni azért még ott is lehetett:)
2013. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!