Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova kell mennem "ügyeletre"...

Hova kell mennem "ügyeletre" baj esetén? (Bp, XIX. Ker)

Figyelt kérdés
Mi az, hogy "ügyelet"? Úgy értem, ha neadjisten történne valami és mennem kéne az "ügyeletre", azt honnan tudom, hogy hol van? Pl ha tartozok egy kórházhoz (Szt. István), akkor annak a nőgyógyászatára kell mennem baj esetén? Vagy van külön sürgősségi rész? Vagy ügyeletes kórház? Nagyon buta kérdés, bocsánat, de valahányszor látom az "irány az ügyelet" válaszokat, mindig elgondolkozok, hogy nekem vajon hova kéne mennem. Hol tudok ennek utána nézni?

2013. febr. 15. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha felhívod a tudakozót és megkérdezed, hogy hozzád legközelebb hol van nőgyógyászati ügyelet.
2013. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!