Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a legkésőbbi időpont...

Mi az a legkésőbbi időpont amikor még nyugodtan fogadhatok fel orvost?

Figyelt kérdés

Szeretnék orvost fogadni, de az anyagi helyzetünk nem túl rózsás, így minél későbbre hagynám. Most 16 hetes vagyok. Eddig minden vizsgálaton voltam sztk-n, a genetikai UH-t maszekban csináltattam, s a 18. heti is ott tervezem . (mert az sztk-s kb 3 és fél perc a köszönéstől a vizsgálaton át az elköszönésig) melyik az a hét amikor még nem húzza a száját egy orvos sem, hogy "csak most" megyek hozzá. ?


Köszi előre is a válaszokat!



2013. febr. 15. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármikor! Van olyan orvos, aki innentől bármikor is mennél hozzá, már húzná a száját, de olyan is van, aki ha a 36. héten mégy hozzá, akkor is örömmel elvállal.


Húgom pl 28. hétig járt SZTK-sra, és akkor fogadott fel egy dokit - ráadásul valami nagyfejest - és a doki mégsem húzta a száját.

2013. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a 28. hétig
2013. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kereken betöltött 40 hetesen fogadtam orvost.
2013. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most a 3.babámat várom és ha Mo-on szülnék nem is fogadnék orvost,hanem csak szülésznőt. Orvos aki épp bent van arra a kis időre. 2 szülésemnél volt fogadott dokim,de szerintem felesleges.
2013. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét. Az enyémet 11 hetesen látogattam meg és már húzogatta a száját.

Lehet, hogy a fogantatás másnapjára várt? :))))))


Hozzá kell tennem, az előzővel veszélyeztetett voltam, de csak a 26. héttől!

2013. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Közfelkiáltással megszavaztátok nekem a 27-28. hetet :) Ha nem tetszik neki, majd megyek másikhoz :)
2013. febr. 16. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!