Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha a 25. héten...

Szerintetek, ha a 25. héten megyek 4 d-s uh-ra az jó időpont? Nem korai? Ti mikor voltatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 25 hetesen voltam,és nagyon jó volt.egyébként a 24-29 hét között a legjobb.
2012. dec. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a szonográfus, hogy 27-29 hetesen lehet a legtöbbet látni belőlük. Én 27 hetesen voltam, tökéletesen látszott az arcocskája :)

Boldog Babavárást :)

2012. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 13 hetesen voltam először,és akkor azt mondta a szonográfus,hogy a 26. héten érdemes menni mégegyszer,szóval én akkor megyek megint apával együtt :D


21+5 hkm

2012. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a 28. héten mentem és most már tudjuk, hogy jó döntés volt, mert az arca pont úgy nézett ki, mint születésekor.
2012. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 18 és 26 hetesen voltam. A 26 hetes az nagyon jó volt! :) Gyönyörűen lehetett látni mindent, jó minőségben :) A 18 hetes egy picit nehezebb volt mert eltudott bújni és semmit nem láttam az arcából :P Egyébként, én is úgy tudom, hogy 24-30. hét között a legjobb! :)
2012. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi is akkor voltunk, egyáltalán nem korai.
2012. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

És a 25 hetes képeken már szép formás a pofikája? :)

Nektek jók lettek a felvételek és a videó? Sokat mocorgott akkor már?

Az a helyzet, hogy csak egyszer mennénk erre a vizsgálatra és szeretném a lehető legjobb időben! Már nagyon várom!! :)

2012. dec. 30. 20:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen, már nagyon édesek 25 hetesen, kis kerek pofijuk van.

Az én lányom nem volt kegyes hozzánk, alig lehetett képet csinálni róla, állandóan eltakarta az arcát.

Ettől függetlenül nagyon jó volt, élveztük azt a 45 percet.

Megerősítést kaptunk, hogy valóban kislány, a videót és a képeket cd-re írták, 1 képet nyomtattak. A többi képet (ami használható volt), azt előhívattuk.

Különben ahol mi voltunk, ott nagyon rendesek. Ha nem aktív a baba, és nem nagyon lehet mozizni, akkor csak töredékét kell kifizetni az összegnek, és adnak egy másik időpontot. (Miskolc)

2012. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagyon akarta mutatni az arcát, sőt még el is aludt! :D Még a lábát is az arca elé húzta meg a hátát mutatta hogy már csak ezért se lássuk! :D De egyszer sikerült elkapni. Nagyon tisztán lehet látni az arcát! :)
2012. dec. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

első vagyok! itt egy 25 hetes kép!

[link]

2012. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!