Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi számít terhességi vészes...

Mi számít terhességi vészes hányásnak?

Figyelt kérdés
háromszor hányok 1 nap. az normális?
2013. febr. 16. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy emellett mennyit eszel. Ha minden kijön belőled akkor infúzióra kötnek.
2013. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az számít vészes hányásnak,ha tényleg minden kijön belőled,még a folyadék is.Én napi kétszer hánytam a 15.hétig,de a folyadék bennem maradt,nem száradtam ki.
2013. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hánytam 3-4 alkalommal naponta, viszont mellette tudtam enni, inni. Ha nem tudsz az gáz. Próbáld ki a salvus vizet és a tömény citromlevet, nekem ezek segíttek kicsit. Jah, és csak savas vizet tudtam meginni, a simát a mai napig sem.. 19+3hkm
2013. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is napi 2-3* hányok, de nem a kaját, hanem csak gyomorsavat, amikor üres a gyomrom. Emellett hányingerem egész napos, de muszáj ennem. A kaját sosem hányom ki, ennek ellenére 5 kg-t fogytam. 10hetes vagyok
2013. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ha a súlyod is csökken. Legalábbis nekem a háziorvos azt mondta hogy akkor szóljak a nőgyógyásznak. Amúgy én is napi 2-3x hánytam a 19. hétig. De e mellett is híztam, igaz nem sokat. És én is csak a szénsavas vizet tudom meginni. :)
2013. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3as vagyok! Az nem jó ha üres a gyomrod, soha ne legyen az! Készíts reggel az ágyhoz háztartási kekszet és még mielőtt felkelnél egyél belőle. Lényeg, hogy mindig egyél valamit, hányás után meg pláne.. Én 19+3 hetes vagyok, de ma délelőtt nem ettem időben és mehettem is hányni a sav miatt. :/
2013. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem marad meg benned.
2013. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!