Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz csak a nyákdugó...

A magzatvíz csak a nyákdugó távozása után folyhat el/szivároghat? Napok óta lesem a WC-t magam után, .

Figyelt kérdés
, mert azt mondta a doki és a védőnő is, hogy már bmikor távozhat a nyákdugó. De addig nem folyhat el a magzatvizem? Állandóan azon parázom, hogy vajon amikor bővebb a folyásom, akkor nem-e azért van, mert szivárog a magzatvizem. Alig várom az UH-okat, hogy megnyugodjak. Sajnos tudok olyanról, akinek minden tünet nélkül egyik napról a másikra "eltűnt" a magzatvize (ikres volt és csak az egyik burokból). 37 hetes km
2009. szept. 7. 17:35
 1/4 anonim válasza:

Nem mindenki észleli a nyákdugót és legtöbb esetben a magzatvízzel együtt távozik.A magzatvíz nem hasonlít a folyáshoz,mivel víztiszta a folyás meg általában nem az.Ha rendszeresen mozog a babád akkor ne izgulj nincs semmi baja.

38 hetes km

2009. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan betétet, ami megmutatja, hogy magzatvíz folyik e. Kérdezz rá gyógyászati segédeszköz- boltban vagy gyógyszertárban.
2009. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a magzatvízzel együtt távozott,előtte semmi tünet este leültem az ágyra és pont olyan mintha odapisilnél (bocs a kif.)csak ezt nem tudod visszatartani és állandóan szivárog kisebb megszakadással.Azért ne aggódj,mert biztosan a vizet észre fogod venni ha csak szivárog akkor is,mert folyamatosan szivárog s az feltűnik nem olyan mint a folyás.
2009. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást!

A Babó nagyon aktív, eddig minden rendben. Csak ne tapasztaltam volna azt, ami az ikres kismamival történt. Akkor épp kórházban feküdtem, s egyik nap a pici lánynál már kevesebb volt a víz, mint kellett volna, másnap hajnalban meg már semmi. És az NST-n minden rendben volt!

Azóta bennem van a félsz. Ő sem vette észre. Azt mondták, valószínűleg a pisivel együtt távozott a víz.

2009. szept. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!