Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőim ijesztgetnek,...

A barátnőim ijesztgetnek, hogy túl rövid a baba combcsontja. Már bánom hogy megmutattam nekik a leletemet. Szerintetek sem túl jó a combcsont méret? Férjem elég rövid lábú. :-) 12+0 napi UH.

Figyelt kérdés

CRL: 53 mm

BDP: 16,7 mm

HC:62 mm

AC: 47,3

Fl: 5,2 mm

NT: 1,5 mm


2013. febr. 16. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak annyi hogy fiú, a fiú magzatoknak már a magzati életben rövidebb a lábuk, nekem és sok barátnőmnek bejött ez. Tehát azonos terhességi korban a fiúk femurja rövidebb mint a lányoké. Majd írd meg fiú lett e:)
2013. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jaj tudod még mennyi hülyeséget fognak neked beszélni, ne foglalkozz velük, az orvos sokkal jobban tudja mint egy laikus barátnő.
2013. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a 13. hétre írnak 1 cm-t :) Ne aggódj :)

2013. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok hogy megnyugtattok! :-) De tudjátok milyen amikor bogarat ültetnek az ember fülébe, bár igazából nem izgulok de már kattog az agyam. :-) Első hozzászóló, az orvos a szeméremdomb csontja alapján azt mondta, hogy 95% hogy lány. Aztán még a végén kiderül hogy fiú! :-)
2013. febr. 16. 20:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Engem nagyon fel tudnak dühíteni ezek az ijesztegetések... Ne higgy a dokidon kívül nagyon másnak...
2013. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12 hetesen 95% ra megmondta?? Hú jó szeme van.
2013. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Én is a combcsont mérete miatt vagyok ideges. Nekem crl:69mm és fl:7mm 12+6naposan voltam,nem szóltak,hogy gond lenne csak annyit,hogy nagyobb a baba és hogy "idősebb" a terhesség!sztem tied jó méret én viszont továbbra is aggódom :(
2013. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
De miért kell a leleteket mutogatni bárkinek is?
2013. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sok ilyen vizsgálatot csinál állítólag ez az orvos, Lintner Balázsnál voltam. Ő azt mondta hogy minden rendben. A barátnőim látni akarták hogy hogy néz ki egy Down kockázatbecslés, emiatt nézték meg a leletet.
2013. febr. 16. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha Lintner mondta, akkor nagyon nagy a valószínűsége, hogy tényleg nincs gond. Az én babámnak végig azt mondta (hozzá jártam uh-ra), hogy szép hosszú combcsontja van. Én meg ezért paráztam, de azt mondta semmi gond nincs a gyerekkel. Nincs is, 2.5 éves. Az a doki profi.
2013. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!