Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hét körül járó kismamik!...

28. hét körül járó kismamik! Sokat mocorog a babátok? Hol és mikor milyen testhelyzetben érzitek leginkább?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy kinyomja magát? Vagy, hogy összegömbölyödik a pocak egyik felén, ami látható és érezhető is (kicsit eldeformálódik a pocak) és ott van egy darabig?

Milyen élményeitek vannak ezzel kapcsolatban?

:-)


2013. febr. 16. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam igazi örökmozgó:) De sajnos ma valamiért nem nagyon mocorog, pedig kipróbáltam sok mindent(kóla, fagyi, tusolás, fekvés)de nem történt más, csak elkezdett csuklani.

Kiszokta magát nyomni, eléggé fájdalmas tud lenni:)


Te hogy érzed magad? Sokat mozog?


28hkm.

2013. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pont most volt ilyen, jobb oldalra kirakta magát, nekem fej végű a fekvés, sokat mozog nem is tudom mikor alszik :)

28 hkm

2013. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon nyugodt baba. :) Nem sokat mozog, de mivel sosem volt aktívabb így nem aggódom. Néha ki szokta nyomni magát (általában éjszaka) az egy picit fáj. Néha meg csak mintha simogatna belülről. Azt nagyon szeretem, bár ha jobban belegondolok minden fajta mozgását szeretem. :)
2013. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen én is szeretem az össze mozgását, még a nagyon erőseket is :)
2013. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mi kisfiunk is sokat mozog, legfőképp este felé, olyan 4-5 között, aztán tart egy kis szünetet, és olyan 8körül újra kezdi. A nap többi szakában is mozog, de ilyenkor folyamatosan. Nekem nem olyan rég kezdett el kívülről is jól láthatóvá válni a mozgása. Az apukájával épp tegnap este nézegettük, ahogy hullámzik a hasam, meg ahogy az egyik oldalra kucorodva kinyomta magát. Nagyon édes, nekem nem fáj, kicsit néha kellemetlen tud lenni, de olyankor ha oda teszem a kezem, akkor szépen visszább húzza magát. A leglátványosabb mozgásokat akkor csinálja ha fekszem. Imádom ahogy mozog, és hogy ezt már nem csak én érzem, látom.
2013. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is egyre többet mocorog. Ha elfekszem, akkor szinte mindig. Először főleg este, aztán reggel-este, mostanra pedig már a nap bármely szakában beindul... :-)

Nagyon sokszor kinyomja a kis popsiját, olyan vicces tud lenni! :-) És nagyon sokszor van olyan, hogy összegömbölyödik a köldökömtől bal oldalra és akkor úgy néz ki, mintha lenne a pocakomban, azon a felén egy kis labda! Nagyon édes tud lenni!! :-) Jó érzések ezek nagyon! Mindig mosolyt csal az arcomra! :-) Eddig a vizsgálatokon mindig fejvégű volt, de néha úgy érzem, a mozgásából, mintha keresztbe feküdne bennem, de hát gondolom van még helye forgolódni!

Nekem első babám lesz és már nagyon várjuk! :-)

2013. febr. 17. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!