Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20-25. hét között járó kismama...

20-25. hét között járó kismamaik, ti hol érzitek babátok mozgását, milyen gyakorisággal és a nap mely szakaszában leginkább?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Általában a hólyagomat üti, vagy rúgja:) Illetve a köldök körül is érzek maszatolgatásokat:D

Leginkább reggel ébredés után, illetve egész este(ilyenkor elkezdi és 11 körül alszik el)


Te hogy érzed?


Kétlányos 23hkm.

2013. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja bocs, kimaradt, hogy naponta kb. 50 magzatmozgás van. És kb. 2 óránként kel:)
2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szia!


Én is estétől-reggelig időszakban érzem leginkább! :-) Este lefekszem és beindul, aztán elég sokat forgolódok éjjel,hajnalban, többször megébredek és elég gyakran érzem akkor is! Eleinte legtöbbször bal oldalt szoktam érezni,de most már egészen a köldökömnél is. Van mikor már egész nagyokat rúg! Kézzel érezhető és szemmel látható már! :-)

Nálunk első baba lesz és 22 hetes.

2013. jan. 10. 19:06
 4/14 anonim ***** válasza:

És neked nem fáj még a hátad? Hogyan alszol?

Én már 2 hete szinte semmit nem alszom:( Annyira fáj a hátam, sehogy sem kényelmes.

2013. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én azt még nem is számoltam, hogy összesen mennyi van naponta. Nappal egyébként nekem is pár óránként mocorog egy picit, de az estihez képest az semmi. :-) Lefekvés után nagyon aktív! Te, mint tapasztalt kismama, mindegyik terhességednél így volt? És így is marad a végéig? Remélem azért, ha kint lesz már velünk, nem cseréli fel a nappalt az éjszakával! :-)
2013. jan. 10. 19:13
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát együtt érzek veled! A derekam fáj nagyon, ilyet még nem éreztem! Most már pár hete kezdődött nekem is, de valami iszonyat módon fáj! Ha hanyatt fekszem,utána alig bírok az oldalamra fordulni! Amúgy a jobb oldalamon alszok el, csak úgy kényelmes, de éjjel sokat forgolódok. Nagyon kellemetlen!
2013. jan. 10. 19:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Én meg hanyatt egyáltalán nem is tudok aludni, mert akkor összehúzódásaim lesznek:/


Nem, ez a baba teljesen más. A lányaim egész nap aludtak, csak este rugdostak pár órát, aztán hagytak engem is aludni:)

Most a fiam meg egy örökmozgó kiskukac:D

Szóval a lányokhoz képest ő egy ördögfióka:D


Tudod már a babád nemét?

2013. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kislányt mondtak, bár nem 100%-ra, de én úgy érzem bizony leányom lesz! :-)

Ti pedig biztos nagyon örültök a fiúcskának két kislány után! :-)

Összehúzódásoknál te mit érzel? Csak, mert mostanában nekem is többször vannak eddig "ismeretlen" érzéseim, de nem tudom mi okozza!

2013. jan. 10. 19:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon örülünk. Ráadásul spirál mellett fogant, gondolhatod mekkora meglepi volt:D


Keményedés? Húzódik össze a méhem, és kemény lesz. Légszomjam is szokott lenni közben. Olyasmi, mintha kő lenne a méhemben:)

2013. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát azt elhiszem!! :-) Akkor nagyon jönni akart hozzátok ez a kisfiú! :-)

Nekem van, hogy kicsit görcsöl a hasam, egészen alul érzem, van, hogy feszít és feszesebbnek érzem az egészet, de nem kőkeménynek. Olyankor elpihenek kicsit és enyhül.

2013. jan. 10. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!