Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi ultrahang óvszer nélkül?

Hüvelyi ultrahang óvszer nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hetes várandós vagyok, most voltam először Uh-n. Most olvasgatom, hogy általában a vizsgálat előtt óvszert húznak a készülékre, de ez nem történt meg :s

Nálatok hogy volt?


2013. febr. 16. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ez gáz, biztos hogy nem húzták rá? nem lehet hogy csak nem láttad? szerintem muszáj ráhúzni, a higiénia miatt
2013. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a doki mindig a szemem láttára húzta fel! Biztos, hogy kötelező és ha nem volt, az nagyon gáz!
2013. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
biztos nem volt :(csak bekente valami zselével
2013. febr. 16. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne már mindjárt h*nyok...

Dehogynem volt, már rajta volt biztos, s csak azt láttad, hogy bekente a sikosítóval. Az felejsd el, hogy anélkül vizsgálna meg vele.. Brrr.... még a hideg is kiver....

2013. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Furának is tűnt, hát nem tudom... na majd legközelebb jobban megfigyelem. Ez volt az első ilyen vizsgálatom és eleve tiszta ideg voltam :( főleg mikor megláttam hogy az az izé nagyobb mint a vibrátorom :s
2013. febr. 16. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is volt rajta, csak lehet, hogy az idegességtől nem vetted észre. Nálam mindig előttem húzta rá. De azért legközelebb figyelj:-)
2013. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházba már előre rá volt készítve az uh-ra a gumi:)

Viszont egy másik helyen meg a szemem előtt tette fel a doki:)

Ne aggódj kérdező, volt rajt gumi:)

2013. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen előre fel szokták rá húzni szerintem nálad is így lehetett.
2013. febr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!