Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes genetikai ultrahang...

18 hetes genetikai ultrahang hogy zajlik? Gondolom hosszabb, mert alaposabban megnézik a babát, vagy tévedek? Kórházban vagy magánban végeztettétek el?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
szia! En maganrendelesen voltam. Talan kicsivel hosszabb az UH, mert valoban mindent megneznek, de azert a legnagyobb resz a babamozirol szol, mi 4D-re mentunk. Olyan szepek ilyenkor mar! Kb 20 perc volt osszesen. :)
2013. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint ekkor volt az, hogy alaposan végignézték mindene megvan-e, úgy mint mondjuk az összes ujja is stb. Elsőnél kórházban, most a másodikkal az Istenhegyi Klinikára megyünk. 12. hetin is ott voltunk és mikor kérdeztem a dokimat érdemes-e megint odamennem, azt mondta mindenképp, mert óriási különbség van a kórházi és az istenhegyis gép között, na meg időben is... Eszembe is jutott, hogy mikor első babámmal voltam a Jánosban, az ottani doki késett is, sietett, mert rengetegen voltunk, mindent gyorsan végignézett és még gondolkodtam is rajta közben, hogy ha ez ilyen kutyafuttában megy, akkor nem csoda, hogy néha olyan gyerekek születnek, akiknek hiányzik valamije és nem vették észre. :(
2013. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kórházban kb. addig tart mint a 12 heti uh.

Leméri a mellkasát, lábát, fejét, megnézi minden oké-e a fejében, a hasában, megvan-e minden végtagja. 5 perc.

2013. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, (elvileg) jó alaposan megvizsgálják. Szegeden csak klinikai körülmények közt lehet elvégezni.
2013. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi múlt héten voltunk, magánban, 3D-4D-n. Kb. 25-30 percig tarthatott a vizsgálat része, és mindent nagyon alaposan végig nézett a doki. (közben mutogatta nekünk is) Megvannak-e a belső szervei, a csontjai, az ujjai, megvannak-e az erek, merre folyik bennük a vér. Megnéztük az arcocskáját, szóval mindent. A baba-mozi része szerintem ilyenkor még nem olyan izgalmas, mert pl. a mi lányuk 10 perc után elunta, hátat fordított és elaludt. (és mondta is a doki, hogy a babák nagy része ilyenkor alszik, vagy elbújik...szóval nem olyan látványos a dolog) Így mi nem gyönyörködhettünk, viszont a doki így is végig tudott nézni mindent és meg is tette.
2013. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akik magánba voltak, leírnák, hogy hol? Én az Istenhegyin gondolkodom.
2013. febr. 12. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam szólt a főorvos, hogy készüljek, mert 1 óra lesz. Totál doki függő.
2013. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sztk-ba voltam kb. 10 perc volt... :(

Nincs választott dokim, de mostanában készülünk elmenni egy magánorvoshoz aki megnézi a babát, hogy megerősítse minden rendben van.

2013. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jövő héten megyek (19 hetesen) a Magzati Diagnosztikai Központba (1148 Budapest, Bolgárkerék utca 3. -> ott van az Örs vezér terénél), mert itt voltam 12 hetesen is és szuper pontos képet adott a doki -> itt van Magyarország legmodernebb UH készüléke.

Hosszra azt mondták, hogy 25-30 perc lesz és DVD-vel, színesben kinyomtatott képekkel együtt 14.000 Ft lesz, szóval ár-érték arányban ennél jobbat nem találsz!

Ha valamit, akkor ezt a genetikai ultrahangot biztosan érdemes magán rendelőben csináltatni és nem kórházban (szerintem).

2013. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!