Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 5 hét 3 naposan voltam és...

Én 5 hét 3 naposan voltam és még nem látta, egy hét múlva kell visszamennem. Előfordulhat, hogy később találják meg a babát?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, hogy esetleg méhen kívüli, bár azt mondta a doki, hogy erre nem lát semmi gyanús jelet az uh-on. Van egy kis barnázásom, de mindig így szokott a mensim kezdődni, gondolom valami hormonhiány.
2008. jún. 6. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem látott???25hetes kismami
2008. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen UH-t csinált? Amúgy lehet, hogy kicsit korán mentél, én 6 hetesen voltam először, akkor látott petezsákot. Lehet, hogy a pé-ed is picit később volt, és kisebb a babi.

A méhnyálkahártyát sem látta vastagabbnak?

2008. jún. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy vastag a nyálkahártya 11mmm meg, hogy mintha kezdődne a méhemben valami, de nem lehet még rámondani, hogy terhesség, konkrét petezsákot nem látott még.
2008. jún. 6. 08:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha a teszt kimutatta a babát, akkor az ott is van!

Nekem az egyik munkatársam járt így, egy rakás pozitív teszt után ment el dokihoz, 5 hetes kismama volt akkor és az orvos nem látott semmit a méhében. Őt is visszahívták egy héttel később és ott volt a bébi! :))

Szóval fel a fejjel, ez még nem jelenti azt hogy biztos méhen kívüli terhességről van szó!!

2008. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.

Ez jót jelent, tudom, hogy nehéz, de türelem. És ha barnázol, akkor sok pihi, fekvés!

Szorítok nektek!

2008. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! nekem ahogyan késett a menszim pozitiv lett a teszt és egyből rohantam a dokihoz persze nem látott semmit csak azt hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártyám ! mivel a tesztem pozitiv volt mondta hogy biztos a terhesség csak azért nem látunk semmit mert korán mentem ! rá két hétra már ott viritott az ultrahangon babócám petezsákja !szerintem ha baba van a dologban akkor biztos látni fognak valamit egy hét mulva ne izgulj!!!üdv:17 hetes kismama
2008. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is 6 hetes vagyok és nekem is csak a petezsák látszott még.Vissza kell mennem jövőhéten is.Remélem akkor már látszódni fog!!!
2008. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia!

ne aggódj!

én is hasonlóan jártam: mens napjától barnáztam, de tesz alapján tudtam, hogy terhes vagyok. így elmentem az orvoshoz aki természetesen nem látott semmit, sőt nekem akkor még nem is volt igazán vastag a nyélkahértya, ezért azt gondolták méhen kívüli lesz... két naponta kellett emiatt bejárnom, de két hét múlva a 6. héten látszodott 7,5 mm gestatos gyűrű. állítólag ebből lesz a petezsák. most töltöttem be a hetedik hetet és a jövő héten megyek vissza uh. én is remélem hog ylátszódni fog már a babó.


szóval ne izgulj, lehet hogy kicsi és kicsit szégyenlős, ezért nem látták még. 1-2 hét múlva biztos mionden ok lesz

addig is soat simogasd és beszélj hozzá, érezni fogja hogy nagyon szereted így jobban fog kapaszkodni :-D

jó babavárást!

2008. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszönöm szépen válaszaitokat.Nagyon aranysak vagytok!!!Nektek is jó baba várást!!!
2008. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!