Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kötelező...

Terhesség alatt kötelező elmenni tüdőszűrőre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt TILOS!
2013. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a munkám miatt 2 évente kötelező mennem, lehet ezért nem küldtek, de szerintem nem kötelező menni. Rákszűrést azt tudom, hogy szoktak csinálni (méhnyakrák), de tüdőszűrőt nem hallottam.
2013. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is TILOS!!!!!
2013. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem a munkahelyemen kötelező évente, mert anélkül nem dolgozhatnék. 2012 novemberében járt le és kellett volna menne újra, de mivel akkor már terhes voltam így nem mehettem. Tudtommal is TILOS, viszont a védőben a kiskönyv kitöltésekor kérdezték, de mivel nekem akkor még érvényes volt a leletem, csak beírta a védőnő, hogy negatív. Ha nem kellene a munkám miatt évente mennem, nem tudom küldtek-e volna.

28hkm

2013. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most ez valami vicc? Persze kötelező egy sugárnak kitenni a babát.
2013. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként benne van a kiskönyvben pont úgy mint a fogászat! Legalább is az enyémben van ilyen! De engem nem küldött a védőnő mondta nem kell az nehogy baj legyen!
2013. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,nekem is évente kell csináltatni a munkám miatt.A nőgyógyásztól kaptam 1 igazolást,hogy terhes vagyok,és nem javasolt a szűrés,ezt tették be az eü könyvembe.
2013. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Tilos!
2013. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Sőt, kifejezetten nem ajánlott!
2013. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kiskönyvben benne van, de csak azért, hogy ha van friss (terhesség előtti) eredményed,akkor beírja a védőnő.

Egyébként tilos menni, mert ugye a röntgen sugár veszélyes a babára nézve. Terhesség alatt pl fogászati röntgent sem csinálnak, sem CT sem MR vizsgálatot.

2013. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!