Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam hogy kell fizetni a...

Olvastam hogy kell fizetni a dokinál a kombinált tesztért. Hogy hogy? Kötelező?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok.18 hónapja szültem akkor nem kelet fizetni a szűrésért.Vagy lehet nem csinálták meg...Vagy ez korhoz van kötve???
2013. jan. 28. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy fizetős vizsgálat!

Akkor cainálják meg, ha előre befizeted csekken!

Nem kötelező, ha kéred megcsináltatod, ha nem nem.

2013. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy ez csak fizetős alapon van. nekem tavaly szeptemberben 30000-et kellett fizetni, és a dokimnak kellett odaadni a pénzt!
2013. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 20 hónapos, mikor mi szültünk, akkor még ingyenes volt, most már fizetni kell érte. Ezt behozták 2012-ben. De nem kötelező, nálunk Székesfehérváron kb. 10 ezer forint.
2013. jan. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én fiam elmúlt 2 éves, már akkor is fizetős volt, nekem 14.000 Ft volt. Most a 2. babával augusztusban voltam, akkor meg már 22.000 Ft volt. Ez egy fizetős vizsgálat, de állítólag 35 év felett már nagyon ajánlják.
2013. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor gondolom nekem a kislánynál azért nem kellett mert 25 éves voltam.Most vagyok 6 hetes csak érdeklődök hogy is van ez....
2013. jan. 28. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez régen ingyenes volt, legalábbis nálunk Székesfehérváron a Nővédelmi Központban és a kórházban is megcsinálták ingyen. Jó, lehet, hogy nem 2012-ben vezették be, hogy fizetős, mert nekem is ismerősöm 2011 vége felé már fizetett, akkor valamikor 2011-ben hozták be, vagy korábban. Nekem még nem kellett fizetni 2009-ben sem, illetve 2010-ben sem. Utána lett valamikor fizetős. Sajna ez van.
2013. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!