Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek az igazi fájások?

Milyenek az igazi fájások?

Figyelt kérdés

mihez lehet hasonlítani? olyan mint a mensis görcs, csak erősebb?

hol lehet érezni? az egész hasban, vagy csak alul?

keményedés is van közben?


bocsánat az értetlenkedés, és a sok kérdés miatt, de első baba, és még nem tudom milyen érzés lehet, és szeretnék felkészülni. sajnos ismerősöktől, rokonoktól nem tudok kérdezni, szinte mindenki császárral szült.. és lassan esedékes nálam a szülés, nem tudom mire számítsak.


2013. febr. 18. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Jaj, ezt nem lehet le írni! Olyan érzés hogy nm éled túl soha ez kering benned, mint ha két vas rád lenne kötve és szét akarna szakítani, alhas, derék tájon.
2013. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Hű, de szerencsés vagyok, hogy soha nem éreztem ilyet, mint az 1. hozzászóló!


Könnyű szülésem volt, vártam, mikor jön a kibírhatatlan fájdalom, de ekkor már jött is a kitolás. Na az nem volt kellemes, de rövid volt az is szerencsére.


Nekem olyan volt, mint egy menstruációs görcs, csak persze sokkal erősebb.

Nem tudom, volt-e közben keményedés, nem arra figyeltem.

Én oxitocint kaptam, mert meconiumos volt a magzatvíz, így egyből 2-3 percenként jöttek a fájások.

2013. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Én ezt éreztem:

A méhem összehúzódott (két oldalról a has közepe felé) és a fájdalom nyíl szerűen a hüvelyembe hasított, eközben minden fájásnál nagyon fájt a derekam.

Nekem a mensi szerű görcsnél erősebb volt jóval, és társult mellé még ez-az (derékfájás, összehúzódás...).

2013. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Én is hasonlóan írnám, le mint a 3. válaszoló. Keményedés tuti van közben, baromi erős mensi görcs szerű...de hát nem lehet ahhoz mérni sajnos. És nagyon erős feszítő fájdalom (értelemszerűen), mintha szét akarnál szakadni, és a derékfájdalom is nagyon durva...

Nem lehet leírni igazából, és nem is érdemes vele foglalkozni nagyon, mert azt hallani, hogy az ember majd meghal közben, hát...engem eléggé elrettentett...pedig tényleg így van....de aztán mindenki csak túl éli!!!! :)))

2013. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Olyan, mintha párpercenként átmenne rajtad egy vonat. Én még mindig ehhez tudnám hasonlítani.
2013. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkinek masmilyen a fajas erossege es a szules is. Pl nekem nagyon fajt; mikor ugy erzed hogy nemsokra meghalsz ugy faj akkor vege....es utana ujbol a nagy fajdalom es vege. Meseltem errol a baratnomnek hogy hogy faj stb. O pl meg se erezte. Remelem te is ezek koze fogsz tartozni. :-)
2013. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csók a lepontozónak!!!

Ha mi így éltük meg, akkor az miért nem hasznos? Kérdező erre volt kíváncsi....szánalmas ez a lepontozás! :(

2013. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ez tényleg vicc... nagyon gáz. én mindenkinek zöld pacsit adtam.

nem értem egy ilyen kérdésnél, amit mindenki máshogy él meg, hogy lehet nem hasznos egy válasz.

a lepontozónak üzenem, hogy ő is leírhatja nyugodtan, hogy élte meg ezt az egészet, ha meg nem tud érdemben hozzászólni, akkor nem is pontozgasson már! köszi


a válaszolóknak pedig: köszönöm, hogy leírtátok a tapasztalatokat :)

2013. febr. 18. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincsmit......de a lenyeg az; hogy lenyegtelen higy eros fajdalaid lesznek e vagy nem....ha meglatod a kisbabad minden egyes fajdalmad elillan. Sok sikert!
2013. febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont olyan volt, mintha ki akarták volna tépni a belső szerveimet. De csak a 2-3 perceseknél, előtte teljesen elviselhető görcsök voltak. Nekem sem derék, sem szeméremcsonti fájdalmam nem volt. A kitolásnál pedig iszonyatosan feszített. Sajnos a leírt tapasztalatokból nem fogsz sok infóhoz jutni, mert mindenki máshogy éli meg. Elképzelni el lehet, de valószínűleg teljesen máshogy fogod érezni.
2013. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!