Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi perces fájásoknál...

Sz.mse kérdése:

Mennyi perces fájásoknál kezdődik az igazi szülőszobai szülés, illetve akkor a fájások meddig tartanak?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor nektek mennyi idő kellett a konkrét szüléshez?
2011. szept. 18. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
kitolásra gondolsz? Akkor már folyamatosan fáj, de általában hamar megvan. Nekem az első 5 nyomásra, a másik kettő 3 nyomásra megvolt.
2011. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem mondod, hogy jóformán 5 tolásra kint is volt a picúr? én nekem akik eddig meséltek mind azt mondta hogy olyan fél órák!
2011. szept. 18. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hagyják a kitolási szakaszt 15-20 percnél tovább (hacsak nem látszik a vége a folyamatnak) az oxigénhiány miatt. 20 perc után már elő szokott kerülni a vákuum vagy a fogó.
2011. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem összesen 6 nyomás volt a csöppöm:) és igen ott már szinte összefüggnek a fájások de ott már hidd el nem számít:)
2011. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először 10 perces fájások vannak, azt felváltják a 2 perces fájások. Ez órákon át eltarthat, elsőnél 2-12 óráig is. A szülés maga, a kitolás is egyéni, lehet a 3. nyomásra, én speciális fél óráig kínlódtam. De ne parázz előre, az nem tesz jót nektek. Majd lesz, ahogy lesz. Tudni fogod hogy ez az, összetéveszthetetlen.
2011. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én konkrétan a szülőszobán másfél órát töltöttem, nem tudom hány percesek voltak a fájások mert nekem nem volt szabályos, de mikor teljesen kitágultam és éreztem is hogy nyomni kell akkor vittek oda a vajúdóból. A baba maga 3 tolás volt - ez volt kb 10 perc- de ezelőtt volt még több próbálkozás mikor még nem bújt ki semmije csak próbálkoztunk. Aztán baba után még a méhlepény arra nem emlékszem mennyi idő volt, és a varrás.
2011. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!